Китайські вітряки “займуться” опаленням

В кінці травня китайська влада заявила, що планують використовувати енергію вітряків для живлення опалювальних систем в надзвичайно холодних умовах зими, що відзначаються в багатьох частинах країни.

Вітряк для виробництва електроенергії.

Це пов’язано з тим, що в рамках боротьби із забрудненням навколишнього середовища.  Економіка Китаю прагне знизити обсяг вуглецевих викидів, що виникають в результаті спалювання вугілля в твердопаливних котлах.

Державне управління у справах енергетики КНР закликало представників влади на місцях встановити щорічні цільові показники по виробленню тепла від вітроелектростанцій на період з 2019 по 2021 рр. Владі доведеться забезпечити створення інфраструктури з наявністю вітряків, необхідної для подібного використання енергії, отриманої від вітру.

На складання планів і їх подальше надання в Пекін місцевим органам влади буде виділено менше двох місяців.

У заяві державної організації йдеться, що вітроенергетичні підприємства, які братимуть участь в проектах, що забезпечують опалення в зимовий період, отримають податкові пільги або субсидії.

Управління також закликало мережеві компанії провести роботу над усуненням економіко-технічних факторів, що перешкоджають зниженню втрат електроенергії, які викликані недостатньою пропускною спроможністю ліній електропередачі.

Leave a Reply