ЛЕМАКС вдвічі збільшив виробництво сталевих радіаторів

З 30 квітня російський виробник ЛЕМАКС запустив другу чергу заводу з виробництва сталевих панельних радіаторів.Лемакс запустив другу лінію по сталевим радіаторам.

Сумарна потужність заводу збільшиться вдвічі і становитиме 1,2 млн радіаторів в рік, що зробить його одним з найбільших в Росії і Європі. Виробничі можливості дозволять розширити асортимент радіаторів висотою 200, 400 і 600 мм з можливістю втілення будь-яких дизайнерських рішень по колірному і фактурному оформлення панелей.

ЛЕМАКС – спеціалізоване підприємство в сфері опалювального обладнання, яке виробляє газові, твердопаливні котли, газові проточні водонагрівачі, а також сталеві панельні радіатори, які відповідають європейським і російським стандартам в області якості.

Понад 27 років підприємство ЛЕМАКС активно розвивається, був створений власний інжиніринговий центр для розробки і випробування нових моделей котлів. Зараз підприємство має в своєму активі два найпотужніших виробничих центру: завод з виробництва побутового газового обладнання та завод з виробництва сталевих панельних радіаторів. ЛЕМАКС працює у всіх регіонах Росії і з країнами ближнього зарубіжжя. Розвинена мережа дилерських центрів забезпечує якісне обслуговування клієнтів і партнерів.

На заводах використовуються кращі технологічні рішення, які роблять продукцію зручною і безпечною у використанні, простий в обслуговуванні, ефективної в застосуванні.

Leave a Reply