Lowara ecocirc -нові циркуляційні насоси

Компанія Xylem оголошує про запуск нового покоління побутових циркуляційних насосів ecocirc і ecocirc+. Новий модельний ряд Lowara ecocirc – це високоефективні побутові циркуляційні насоси, призначені для циркуляції води в системах опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання.

Циркуляційні насоси Lowara ecocirc.

Грунтуючись на величезному досвіді і запитах клієнтів по всьому світу, інженери Lowara виявили необхідність розробити два рівня циркуляційних насосів – базовий варіант з мінімально необхідними функціями (ecocirc) і більш просунуту версію з цифровим дисплеєм і розширеним функціоналом (ecocirc +).

Дві лінійки, 42 моделі і кілька режимів управління – нові циркуляційні насоси серій ecocirc і ecocirc+  – краще рішення на ринку побутових циркуляційних насосів,  Поєднання високої ефективності і надійності за доступною ціною. Компактні і прості в установці, всі моделі оснащені унікальним перемикачем режимів управління і установки швидкості. Змінний штепсельної вилки, режим автоматичного видалення повітря і LED-індикатор стану в стандартній комплектації. Всі насоси мають рівень EEI ≤ 0,18.

  • Ефективність: кращий в своєму класі показник енергоефективності (EEI ≤0,18) завдяки застосуванню електродвигуна з блоком управління, оптимізованої гідравліки і низькому споживанню електроенергії (зниження енергоспоживання до 80% в порівнянні з традиційними циркуляційними насосами).
  • Надійність: високонадійна конструкція, наявність попереджувальних сигналів, ізоляційного кожуха і автоматичного захисту від перегріву.
  • Простота: компактність і простота установки в обмеженому просторі, багатофункціональний перемикач режимів і установки швидкості спрощує настройку.
  • Економія: скорочення витрат електроенергії завдяки нічному режиму і функцій eAdap (у версії ecocirc +).

Вся лінійка насосів ecocirc і ecocirc + з корпусом з чавуну або нержавіючої сталі оснащується багатофункціональним перемикачем з трьома режимами управління, функцією автоматичного видалення повітря і кольоровим світлодіодом для індикації стану насоса. Тиск для систем з радіаторними термостатичними клапанами регулюється в режимі пропорційного тиску за трьома рівнями (ABC). Режим постійного тиску (1-2-3) рекомендується використовувати для систем теплої підлоги. Режим постійної швидкості передбачає вибір одного з трьох варіантів швидкості (I-II-III) для однотрубних систем опалення та котлових контурів.

Більш просунута лінійка Lovara ecocirc+ має всі функції базової версії і додатково отримала цифровий дисплей, технології бездротового з’єднання для віддаленого моніторингу, нічний режим і eAdapt для забезпечення оптимального комфорту при мінімальних затратах. Цифровий дисплей відображає енергоспоживання, натиск і витрату. Функція eAdapt активує автоматичне налаштування циркуляційного насоса, щоб забезпечити мінімальне енергоспоживання. Нічний режим активується одним з функціональних режимів і забезпечує мінімальне енергоспоживання в нічний час. Бездротове підключення дозволяє перемикатися на віддалений інтерфейс для налаштування циркуляційного насоса.

Leave a Reply