Маркування RAL для кріплення труб – якість і надійність

Для трубних кріплень існує безліч різних критеріїв якості. Європейський досвід застосування продукції з маркуванням RAL показав, що вона забезпечує безпеку виробів і підтверджує сумлінність виробника

Знак RAL для трубних крыплень.

Німецький Державний комітет з умовами поставок (Reichs-Ausschuss fur Lieferbedingungen, RAL), відомий багатьма своїми стандартом на колірний простір, насправді – експертна організація, яка з 1925 року охоплює безліч напрямків діяльності, включаючи особливі знаки якості RAL.

RAL Gütezeichen (Знак якості RAL) забезпечує безпеку в промисловості і для кінцевих споживачів: він гарантують надійність, довговічність і якість продукції. Система оцінки, що дозволяє надати Знак якості RAL, виходить за рамки застосовуються стандартів, норм і регламентів і, таким чином, наявність знака RAL Gütezeichen означає підвищений рівень якості: це відрізняє його від мінімальних стандартних вимог оцінки для сертифікації відповідності.

Компанії, які є членами асоціації RAL, добровільно підкоряються системі забезпечення якості RAL: гарантія якості RAL включає в себе всі аспекти, які необхідні для використання вироби або послуги. Це відрізняє знак якості RAL від стандартів, які відносяться тільки до індивідуальних характеристик, і уособлює особливо високий рівень якості, що обумовлено чіткими і надійними критеріями RAL: технічна інформація, на основі якої компанії отримують знак якості, визначається і контролюється незалежним випробувальним інститутом, а не просто деклараціями виробника. Тому наявність такого знака дає надійні гарантії для тих, хто пов’язаний, наприклад, із застосуванням трубного кріплення.

Коли мова йде про будівельних проектах, пов’язаних з безпекою, наприклад – про встановлення трубопроводів, для проектувальників і інженерів-будівельників важливо використовувати перевірену продукцію. І це важливо в тому числі для успішної участі в тендерах.

На додаток до звіту про випробування на вогнестійкість і звукоізоляцію Знак якості RAL для трубного кріплення тепер дає додаткову гарантію про функціональну надійності кріплення. Наприклад, хомут fischer FRS-L Universal, гарантує постійну несучу здатність і зручність обслуговування. Кріплення дозволяє легко встановлювати труби за допомогою шпильок, а механізм швидкої фіксації забезпечує простоту і економію часу.

Трубне кріплення з різьбовими шпильками

Варіант з двома шурупами (рис. 3) дозволяє кріплення адаптуватися до зовнішнього діаметра труби, підвищуючи гнучкість конструкції завдяки комбінованої сполучної різьбі.

Трубне кріплення з шурупами

Знак якості RAL об’єктивно оцінює і маркує стійкі технічні характеристики трубних хомутів з точки зору їх несучої здатності і зручності обслуговування відповідно до стандарту, які можуть застосовуватися для всіх виробників. Це полегшує вибір виробів як будівельникам, яким простіше правильно підібрати кріплення для будь-якого монтажу і забезпечити безпеку на майданчику, так і проектувальникам, робочим, архітекторам, підрядникам, продавцям і кінцевим споживачам.

Детальніше тут

Leave a Reply