MaxiPro ROTHENBERGER: нові прес-кліщі для мідних труб

ROTHENBERGER представила інноваційну прес-систему Conex Banninger >B< MaxiPro (Максі Про), розроблену для монтажу і з’єднання прес-фітингами мідних труб c фреоном в системах кондиціонування. Вона включає в себе фітинги Conex | Banninger і прес-кліщі з прес-інструментом ROMAX (Rothenberger).

MaxiPro ROTHENBERGER: нові прес-кліщі

Нові стандартні прес-кліщі забезпечують обтиск прес-фітингів в діапазоні від 1/4 “до 1.3 / 8”. Вони підходять до всього прес-інструменту Ротенбергер зі стандартними прес-кліщами – ROMAX 4000, ROMAX 3000 AC і ROMAX AC ECO. Крім того, ці прес-кліщі можуть також використовуватися на прес-машинах інших виробників, наприклад, Novopress, REMS, Ridgit і інші.

Системи з прес-з’єднаннями мідних труб отримують все більше поширення, так як при монтажі за допомогою прес-фітингів не використовується полум’я, тобто відсутня небезпека виникнення пожежі. Якщо порівнювати з пайкою, економія часу, витраченого на монтаж, становить до 70 %.

При використанні прес-інструменту ROMAX фітінг стискається в 3 точках – в крайній частині фітинга, позаду буртика та на буртику, що гарантує надійний обтиск і дозволяє виконати з’єднання на системах кондиціонування до з тиском до 48 бар всього за 1 прес-цикл.

При монтажі систем кондиціонування за допомогою прес-фітингів відпадає необхідність використання азоту для пайки та перевірки системи. Прес-з’єднання дозволяють змонтувати холодильні системи і встановити теплові насоси швидко, безпечно, заощадити кошти та час.

Leave a Reply