Meibes MeiFlow Top S прийшла на зміну 8-му поколінню

Нове покоління систем для обв’язки котелень вже в продажу. Насосні групи Meibes MeiFlow Top S доступні для відвантаження зі складів.

Насосні групи Meibes MeiFlow Top S.

Компанія повідомила про оновлення найпопулярнішою системи швидкого монтажу для обв’язки котелень і кліматичних систем від німецького бренду Meibes. Ця система має назву MeiFlow Top S і є еволюційним продовженням системи «Покоління 8».

Подивившись відео, ви дізнаєтеся про всі переваги нової системи Meibes MeiFlow Top S.

MeiFlow Top S передбачає швидку і привабливу збірку вузла прийому, приготування і розподілу теплоносія для котелень з сумарною опалювальною потужністю до 85 кВт і робочим тиском до 6 бар. Гідравлічні компоненти системи мають міжосьову відстань між патрубками прямого та зворотного трубопроводів – 125 мм.

Ряд змін в якісну сторону торкнувся типоряду насосних груп і комплектуючих, теплоізоляції, арматури, кріплення і багато чого іншого.

Перелік змін в MeiFlow Top S щодо «Покоління 8»:

  • Високоякісна мультикомпонентна теплоізоляція з EPP (екструдований поліпропілен). Знижені тепловтрати завдяки зменшеному змісту повітря в складі теплоізоляції з «лазерної структурою». Біла декоративна кришка спереду забезпечує візуальну гармонізацію з дизайном більшості котлів, які традиційно мають корпус білого кольору.
  • Всі нові змішувальні групи поставляються тільки в одній модифікації – «подача справа». При необхідності можна отримати змішувальну групу «подача зліва», 3-х ходовий змішувач переробляється на місці за допомогою стандартної викрутки. Дане нововведення дозволяє скоротити склад і збільшує зручність монтажу на об’єкті.
  • У всіх насосних групах на лінії подачі в верхньому кульовому крані передбачено місце для установки погружного датчика температури (М10х1). У нього можна встановити погружний датчик безпосередньо в потік теплоносія (якщо конструкція датчика призначена для цього), або за допомогою додаткової гільзи. Це дозволяє автоматиці вимірювати температуру теплоносія з максимальною точністю.
  • В асортименті є моделі насосних груп, які дозволяють корисно використовувати місце на патрубку зворотної лінії. Моделі з приставкою «M» (від слова «meter» – лічильник) мають посадочне місце для установки лічильника теплової енергії. Моделі з приставкою «SC» (від словосполучення «System Clean» – чиста система) поставляються з вбудованим сепаратором шламу Flamco Clean Smart. Ці рішення покликані заощадити місце і час для розміщення та монтажу цих пристроїв в котельні.
  • Нова теплоізоляція для колекторів виконана з EPP з «лазерної структурою». Додатковою відмінністю є поява в конструкції теплоізоляції пазів для настінних кронштейнів. Пази забезпечують достатню жорсткість фіксації колектора в консолях. Тепер досить 2-х настінних кронштейнів (1 комплект) для всіх типів колекторів: 3 контури, 5 контурів, 7 контурів.
  • Регульовані антивібраційні кронштейни призначені для кріплення розподільного колектора «MeiFlow Top S» на стіні і мають 2 настройки відстані колектора від стіни: №1 – 28 мм; №2 – 68 мм. Налаштування №2 використовується, коли є необхідність встановити за насосними групами труби і / або електропроводку. Якщо такої необхідності немає, тоді можна використовувати настройку №1.
  • Розподільчий модуль дозволяє підключати котел до системи опалення через пластинчастий теплообмінник. Дане рішення дозволяє заливати в котел чисту хімічно підготовлену воду, і перешкоджає зміні її властивостей в процесі тривалої циркуляції між котлом і системою опалення.
  • Всі опалювальні насосні групи на кульових кранах з боку споживачів тепла адаптовані під швидкі фітинги з O-ring ущільненнями. Це дозволяє підключити труби швидко, акуратно, без ризику пошкодження насосної групи в процесі монтажу (не потрібно затягувати різьблення ключами, а значить арматура не буде подряпана).
  • Для вирішення завдань з перемиканням «тепло / холод» при обв’язці теплових насосів, розроблені спеціальні насосні групи: UC-X (пряма) і MC-X (змішувальна). Ці насосні групи мають спеціальну конструкцію, яка дозволяє їм працювати з температурами теплоносія нижче «точки роси». Тільки з Ду 25 мм, PN 6 бар. Температура теплоносія: 8-50 ° С

Leave a Reply