Найтихіші кондиціонери в лінійці Hitachi

Одне з головних споживчих переваг кондиціонерів Hitachi – низький рівень шуму. Ця характеристика спліт-систем має великий вплив на якість життя людей, щодня створюючи можливість для продуктивної роботи і якісного відпочинку.

Кондиціонер HITACHI.

При розгляді технічних характеристик слід звертати увагу як на рівень шуму внутрішнього блоку, так і на рівень шуму зовнішнього блоку.

В асортименті Hitachi представлені наступні моделі з рекордно низьким рівнем звукового тиску внутрішнього блоку:

  • Інверторні спліт-системи серії X-Comfort
  • Інверторні спліт-системи серії Sendo

Практично безшумна робота кондиціонерів – результат успішного впровадження різних технологічних рішень Hitachi :

  • Зниження швидкості вентилятора. Користувач може активувати тихий режим одним натисканням кнопки – це дозволить знизити рівень шуму від внутрішнього блоку до мінімального, змінивши швидкість обертання вентилятора. Такий режим є у кондиціонерів Sendo, Akebono Nordic і S-Premium.
  • Спеціальна конструкція внутрішнього блоку. Внутрішні блоки Hitachi мають спеціальний скіс верхній поверхні, який дозволяє встановлювати їх ближче до стелі і забирати більше повітря. Це дозволяє уникнути завихрень і турбулентності на вході в блок і знизити шум проходить повітря.
  • Збільшений діаметр крильчатки вентилятора внутрішнього блоку дозволяє досягти необхідної витрати повітря при меншій швидкості вентилятора, а отже створювати менший рівень шуму. Навіть на мінімальній швидкості вентилятора кондиціонер забезпечує значний витрата повітря 312 куб.м / год при збереженні рівня шуму на рівні всього 19 дБ (А). Для порівняння: це тихіше, ніж шелест листя – 21 дБ (А) або шепіт – 27 дБ (А).
  • Посилена шумоізоляція компресорів. Додатковий шар шумоізоляції компресорів в зовнішньому блоці перешкоджає поширенню звуку від працюючого приладу і його передачі у внутрішній блок.

Leave a Reply