Напівзгони з внутрішнім різьбленням – новинка від VALTEC

Асортимент різьбових фітингів від компанії VALTEC (Італія) поповнився напівзгоном з накидною гайкою і внутрішнім різьбленням VTr.614.

Напівзгони з накидною гайкою дозволяють створювати роз’ємні з’єднання трубопроводів опалення, водо- та газопостачання, а також встановлювати трубопровідну арматуру з можливістю її подальшого демонтажу для обслуговування або заміни без розбирання всього трубопроводу.

Напівзгоном з накидною гайкою та внутрішнім різьбленням VTr.614  добре створювати роз’ємні з’єднання сталевих трубопроводів з розширювальними бачками, водяними калориферами і теплообмінниками. Можливість подальшого демонтажу без від’єднання всієї системи – значна перевага.

Фітинг різьбовий – напівзгон з накидною гайкою і внутрішнім різьбленням виконаний методом гарячого об’ємного штампування з латуні CW617N і комплектується плоскою паронітовою прокладкою.

VALTEC – відомий в Україні постачальник комплектуючих для систем опалення та водопостачання. Особливою популярністю в інсталляторів користуються труби, фітинги, кульові крани VALTEC.

Leave a Reply