NAVIEN – марка котлів №1 в Россії

NAVIEN вдруге став володарем премії «Марка №1 в Росії» в категорії «Опалювальне обладнання». Корейський бренд набрав найбільшу кількість голосів покупців. З 4 номінантів бренд NAVIEN набрав 46,6% голосів.

Котли NAVIEN в каскаді.

Протягом останніх 4-х років котли NAVIEN займають найвищі позиції на російському ринку. Компанія висловлює прихильникам та покупцям щиру подяку за підтримку та внесок в розвиток бренду. В компанії підкреслюють, що кожен з їх партнерів герой. Завдяки спільним зусиллям, NAVIEN змогла стати лідером ринку котлів і завоювати довіру мільйонів російських споживачів.

«Отримати престижну премію «Марка №1 в Росії» вдруге – це, перш за все, велика честь і відповідальність, а також прямий сигнал від кінцевих споживачів, що наша компанія знаходиться на правильному шляху розвитку. Ми щиро вдячні за довіру мільйонів сімей, які зробили вибір на користь якісного обладнання NAVIEN, і продовжимо робити все можливе, щоб далі відповідати їх очікуванням », – сказав в інтерв’ю генеральний директор російського представництва ТОВ «Навіен Рус»пан Кім Тек Хюн.

Голосування проходило з 24 вересня по 22 жовтня 2018 року. Споживачі висловили своє ставлення до виробників різних товарів і компаніям, що надають послуги, заповнивши в електронних ЗМІ та в соціальній мережі Facebook відкриті анкети, і вписавши в них назви кращих з кращих. В цьому році охоплення аудиторії тільки на Facebook склало більш ніж 250 000 користувачів. Залученість аудиторії склала більше 14 000 чоловік. Нагадаємо, що премія регулятно проводиться з 1998 року і відзначає успіхи окремих персон, компаній і проектів за минулий рік. Нагороди вручаються в категоріях медіа, страхування, автомобілебудування, послуги та сервіс, інформаційні технології та ін.

А як правильно вибрати газовий котел ви можете переглянути нижче.

Leave a Reply