Нові колодязі FD SVT від заводу FDplast

Нові колодязі з спіралевидної труби FD SVT: каналізаційні, водопровідні, кабельні (ККУ), є сучасною альтернативою традиційним залізобетонним колодязям, цегельним конструкціям, не уступаючи їм ні по функціональності, ні за експлуатаційним характеристикам.

Нові колодязі FD SVT.

Завод виготовляє труби FD SVT та шахти колодязів діаметрами від 500 до 1600 ID і класом жорсткості: SN2, SN4, SN6, SN8, що дозволяє Замовнику підібрати колодязь необхідного діаметра і класу жорсткості під кожен об’єкт. Вироби виготовляються відповідно до ГОСТ 32972-2014 «Колодязі полімерні каналізаційні».

Колодязі представляють собою зварену монолітну конструкцію з шахтою з спіралевидних труб FD SVT. Всі комплектуючі колодязів з’єднуються в заводських умовах, що гарантує герметичність виробу. У місці установки колодязя виконуються тільки земляні роботи, після чого монтується монолітний колодязь.

Завод виготовляє колодязі декількох видів: каналізаційні, водопровідні, кабельні. Фахівцями Заводом розроблені типові рішення – проекти колодязів, що дозволяє замовнику і виробникові економити час і кошти, необхідні на розробку проекту та виготовлення колодязя. Різноманітність підготовлених типових рішень дозволяє замовнику вибрати необхідний проект в короткі терміни.

Leave a Reply