Нові настінні конденсаційні котли Viessmann Vitodens 200-W і 222-W

Компанія ВІССМАНН виводить на український ринок нові настінні газові котли Viessmann Vitodens 200-W і Vitodens 222-W.

Vitodens 200-W і Vitodens 222-W - настінні конденсаційні котли
Компанія Viessmann (Німеччина) виводить на український ринок нове покоління конденсаційних газових котлів:

  • настінний Vitodens 200-W з діапазоном потужності від 1,9 до 35 кВт
  • Vitodens 222-W з вбудованим 46-літровим бойлером.

Нові агрегати оснащені вдосконаленими пальниками MatriX Plus з перфорацією з нержавіючої сталі. Вони характеризуються діапазоном модуляції до 1:17, на 40% меншими викидами оксиду азоту в атмосферу в порівнянні з попереднім поколінням. Регулювання роботи в залежності від якості природного газу проводиться вбудованою інтелектуальною системою Lambda Pro Plus.

Конденсаційні газові котли iessmann Vitodens 200-W і Vitodens 222-W відрізняються високим ступенем автоматизації. Вони управляються і вводяться в експлуатацію зі смартфона або планшета. Запуск в роботу проводиться за допомогою електронного асистента, який покроково показує послідовність дій. При цьому доступ здійснюється через мережу Wi-Fi. Передбачена можливість налаштувати автоматичний розрахунок вартості спожитого газу.

Також котел оснащений в 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм, який можна розташовувати в нижній або верхній частині корпусу для підвищеного комфорту.

Конденсаційні котли компактніші попередників. Їх висота 700 мм, що на 100 мм менше. Деклароване виробником ККД обладнання – 98% (Hs).

Leave a Reply