Нові рушникосушки Сунержа Ренесанс в стилі ретро

Восени в продаж надійшла водяна рушникосушка Сунержа «Ренесанс-1304». Вона відразу ж полюбилася споживачам. Тепер компанія з радістю повідомляє про поповнення ретро-лінійки двома новими виробами.

Нові рушникосушки ренесанс від Сунержа.

Ренесанс-1386 – модель отримала своє ім’я на честь легендарного італійського скульптора Донателло, який значно вплинув на розвиток мистецтва в епоху Ренесансу.
Ренесанс-1452 – модель названа на честь генія тієї епохи, живописця, скульптора, архітектора, вченого і винахідника – легендарного Леонардо да Вінчі.

Як і попередні моделі лінійки Ренесанс, нові рушникосушки для ванної кімнати виконані з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304L. Особливо хороші новини для монтажників: в комплекті до кожної моделі відразу додається запірно-регулююча арматура (зокрема, вентилі) в тому ж стилі, що і сам прилад. Зручні полички і додаткові перемички підвищують функціональність нових моделей.

Що стосується дизайну, то найбільш стильно нові вироби виглядають в кольорах «під старовину». Створити атмосферу епохи Ренесансу в окремо взятій ванній, квартирі або будинку дуже просто. Завдання володаря – лише вибрати відповідний колір з нашої фірмової палітри! А для сміливців, які люблять експериментувати з яскравими відтінками і оригінальними дизайнерськими рішеннями, для рушникосушок завжди доступні 213 кольорів палітри RAL Classic.

Leave a Reply