Нові ТЕНи для бойлерів від DRAZICE

Відомий виробник емністного обладанання завод Drazice (Чехія) розширив асортимент ТЕН. Новий продукт – нагрівальні блоки серії ТПК.
ТЕН ТВК виробництва DRAZICE Чехія.

Блоки ТПК 150-8 потужністю 1,5 і 2,2 кВт призначені для монтажу в бойлери непрямого нагріву з боковим фланцем розміром 150 мм. Вони оснащені керамічним нагрівальним елементом, робочим та запобіжним термостатами, з можливістю регулювання температури води в діапазоні від 0 до 77 ° С.

ТЕНи можуть застосовуватися для догріву води в системах із тепловим насосом або геліоколекторами, а також захисту від легіонели (нагрівання більше 65 ° С). Довжина ТЕН – 400 мм, класс захисту – IP 42. Сумісні з водонагрівачами OKC 250 … 500 NTR / HP і OKC 300 NTRR / SOL з живленням від однофазної електричної мережі.

Нові нагрівальні блоки Drazice TPK-210-12 мають потужність 6,6 кВт і можуть застосовуватися для підключення в трифазних мережах електричного струму.  Це добре рішення для накопичення тепла від надлишкові генерації від електричних сонячних панелей. Довжина ТЕНа Drazice TPK-210-12 – 440 мм, класс захисту – IP 42. Могуть застосовуватися в водонагрівачах: ОКЦ 160 … 500 С, ОКК 300 … 500 НТР / БП та інших.

Задод DRAZICE (ДРАЖИЦЕ) – відомий чеський вирбник електричних бойлерів, бойлерів непрямого нагріву, теплоакумуляторів та допоміжного обладнання. Вироби DRAZICE хоча не є дешевими, вирізняються високою якістю та користуються стабільним попитом на українському ринку опалення та водопостачання. Часто використовуються в системах промислового, комунального, індивідуального опалення

Leave a Reply