Нові водонагрівачі THERMEX і WI-FI на Aquatherm Moscow 2020

Корпорація «Термекс» презентувала нові водонагрівачі на галузевій виставці Aquatherm Moscow 2020. Компанія отримала 3 з 9 нагород головної галузевої премії Aquatherm Moscow Awards.

Водонагрівачі THERMEX.

Технологія Wi-Fi

На стенді корпорації увагу відвідувачів привертала масштабна зона, присвячена технології Wi-Fi Motion. Тут демонструвалася робота новинок Thermex, якими можна керувати зі смартфона через мобільний додаток Thermex Home. Крім водонагрівачів з вузьким корпусом (IF Pro Wi-Fi) і незвичайним дизайном (ID Pro Wi-Fi) лінійка розумної техніки поповнилася електричним котлом Thermex Grizzly з новим алюмінієво-магнієвому теплообмінником і 4 режимами потужності, а також конвектором Thermex Frame E Wi-Fi з Теном X-Proof і прихованим виводом вікон конвекції. Додаток Thermex Home дозволяє дистанційно включати і відключати обладнання, налаштовувати температуру, задавати графік роботи по днях тижня або підлаштувати алгоритм експлуатації обладнання в залежності від зовнішніх умов.

Проточні та класичні накопичувальні водонагрівачі Thermex

Відкриття 2019 року  – проточний водонагрівач-змішувач Thermex Hotty на цей раз постав перед відвідувачами в оточенні ще 4 серій кранів миттєвого нагрівання:

  • з гнучким зливом
  • з монолітним металевим корпусом
  • з оригінальним колірним оформленням
  • з насадками для душа.

Всі бажаючі із задоволенням насолоджувалися смачним гарячим чаєм, завареним з допомогою мультифункціональної новинки Thermex Space – електричної системи кип’ятіння води (Мультипотам). Це обладнання замінює відразу змішувач, чайник, малолітражний водонагрівач і термопот. Забезпечує до 6 літрів готового окропу. Матриця класичних проточних водонагрівачів також була оновлена ​​і розширена, зокрема – за рахунок зростання моделей з трифазним підключенням.

Лінійку класичних накопичувальних водонагрівачів – бойлерів – доповнили новинки – серії з фронтальним управлінням, круглим корпусом і покриттям «біосклопорцеляни». Також з’явилися новинки в асортименті водонагрівачів з плоским корпусом і внутрішнім баком з нержавіючої сталі – ювілейна серія Thermex Victory в честь 70-річчя компанії – і внутрішнім баком з покриттям біостклопорцеляни – Thermex Ceramic і Thermex Omnia.

Leave a Reply