Новинка: аксіальна система Uni-Fitt

Аксіальна система Uni-Fitt – сучасне і надійне рішення для монтажу систем опалення та водопостачання.

При монтажі систем опалення або водопостачання найбільш надійними на сьогоднішній день є нероз’ємні з’єднання. В асортименті Uni-Fitt з’явилася довгоочікувана система, що складається з насувних фітингів і труби PEX – аксіальна система Uni-Fitt. Новинка рекомендована до застосування в системах опалення, а також в системах гарячого і холодного водопостачання при максимальному тиску і температурі 10 бар і 95 °C (90 °C для труби PE-Xа) відповідно. Аксіальні фітинги та насувна гільза виконані з латуні марки CW617N.

Аксіальна система Uni-Fitt
Аксіальна система Uni-Fitt

У складі аксіальної системи представлені наступні елементи:

  • Латунні аксіальні фітинги (виробництво Італія). Розмір: 16, 20, 25 мм
  • Труба поліетиленова PE-Xа / EVOH з кисневим бар’єром (Виробництво Росія). Розмір: 16, 20, 25 мм. Поставляється в бухтах: 50, 100 і 200 м, в залежності від діаметру.

Монтаж фітинга і труби за допомогою спеціального інструменту забезпечує надійне, нероз’ємне і герметичне з’єднання, яке не вимагає обслуговування протягом всього терміну експлуатації.

До додаткових переваг аксіальної системи Uni-Fitt можна віднести: зручність і швидкість монтажу, можливість застосування при відкритій і прихованій прокладці трубопроводу, відсутність звужень в місцях з’єднання фітинга і труби.

Різноманітність типорозмірів труб і фітингів нової аксіальної системи Uni-Fitt дозволяє зібрати трубопровідні системи різної складності та конфігурації, а головне швидко і якісно.

Leave a Reply