Оновлена серія чавунних підлогових котлів De Dietrich

У лінійці чавунних підлогових котлів De Dietrich тепер замість котлів серії Neovo EcoNOx EF, EFU, EFU-S пропонуються нові моделі – Essencio EcoNOx CF і CFU.

ssencio EcoNOx CF

Особливості нових котлів

Основні відмінності полягають в оновленні зовнішнього вигляду і в оснащенні новою панеллю керування E-Pilot, яка встановлюється на котли безпосередньо на заводі-виробнику.

E-Pilot:
• має меню російською мовою,
• підтримує протокол OpenTherm,
• має можливість підключення кімнатного термостата SMART TC°,
• оснащена бездротовим інтерфейсом BlueTooth для швидкого введення котла в експлуатацію і його налаштування через додаток на смартфоні.

Всі основні технічні характеристики котлів залишилися без змін.

Essencio EcoNOx це:
• Комфорт і економічність
• Преміальний дизайн і компактність
• Турбота про довкілля

Дивитися Вебінар: Оновлення у лінійці чавунних котлів. Essencio EcoNox CF/CFU

De Dietrich Essencio EcoNOx CF/CFU – підлогові рідкопаливні/газові чавунні котли (від 22,4 до 46,4 кВт)

Комфорт і економія

Високоефективний секційний котел Essencio EcoNOx для експлуатації з рідкопаливним або газовим пальником відповідає самим строгим європейським вимогам по продуктивності і екологічності. При низькотемпературному режимі ККД досягає 95,1% і гарантує оптимальне використання палива для опалення і гарячого водопостачання.

Преміальний дизайн і компактність

Завдяки тихій роботі котла серії Essencio EcoNOx його практично не чутно. Серед ключових переваг можна назвати новий компактний дизайн.

Управління high-tech

Котел оснащений панеллю управління E-Pilot, яка встановлена на заводі. Вона гарантує необхідний комфорт тепла у всьому будинку при економії енергії і є одним з останніх інноваційних рішень бренду De Dietrich. Всього декількома перемиканнями ви можете змінити задану температуру (у приміщенні або ГВП) і запрограмувати температурний режим (денний і нічний, комфортний і знижений). Скористайтеся такою функцією, як “режим відпустки”: встановіть кількість днів відсутності — й котел запуститься автоматично, щоб забезпечити вам комфорт за повернення.

Захист навколишнього середовища

Екологічний котел на рідкому паливі? Це можливо з лінійкою Essencio EcoNOx. Пальник відрізняється чистим горінням і забезпечує більш ефективне використання палива, а також низькі викиди забруднюючих речовин.

Leave a Reply