Керування опаленням через інтернет це реально з HERZ

Компанія HERZ представила на українському ринку опалення новий продукт – HERZ Smart Control. Це набір компонентів, які дозволяють зробити систему опалення максимально економічною за рахунок гнучкого регулювання температури в приміщенні та керування системою опалення через інтернет.

Компоненти HERZ Smart Control

До складу системи входить п’ять элементів:

  • електронна термоголовка для радіатору ETKF+
  • кімнатний термостат з можливістю програмування
  • датчик відкриття вікна
  • об’єднуючий пристрій Cube+
  • перемикач всього опалення Eco Switch+
Управление отоплением через интернет - система HERZ Smart Control
Система HERZ Smart Control

Як влаштована система

На радіатори опалення встановлюються термостатичні електронні головки. Кімнатний термостат навішується на стіну в місці, де на нього не будуть впливати протяги, прямі сонячні промені та він не буде закритий шторою чи подібним. Кожне вікно приміщенні облаштовується датчиком відкритого вікна. Модуль Cube+ розміщується біля роутеру, перемикач Eco Switch біля вихідних дверей.

Температурою в приміщенні керує кімнатний термостат, який бездротовим шляхом об’єднаний з електронними термоголовками. В залежності від температури в приміщенні, він віддає команди на відкриття чи прикриття термостатичного радіаторного вентилю. Термостат можливо запрограмувати на різну температуру для 6 часових періодів протягом доби. Наприклад, на ніч з 22-00 до 6-00 встановити 18ºС, з 6-00 до 9-00 – 22ºС, при відсутності мешканців вдома з 9-00 до 17-00 – 16ºС. Графік залежить від ритму життя і того, наскільки володар потребує економії. При відкриванні вікна на провітрювання приміщення система буде підтримувати температуру пониженною, на заздалегінь заданному рівні. Модуль Cube+ відповідає за управління опаленням через інтернет. Перемикач опалювання дому включається при відході останнього мешканця.

Переваги керування системою опалення через інтернет

Чим гнучкіше система опалення реагує на потреби в теплі, тим вона економічніша. Налаштувавши температуру в приміщенні в залежності від нашого графіку, ми витрачаємо мінімум газу при гарантованному комфорті. Але… На жаль, графік не є стабільним та постійним. Затримка на роботі, очікування в автомобільній пробці приведе до того, що система опалення буде виробляти тепло, яке не потрібно. Чи навпаки, раніший вихід з роботи приведе до того, що вдома буде прохолодно.
Система HERZ Smart Control дозволяє керувати роботою опалення віддалено через інтернет в режимі реального часу, а тому жодного зайвого кубу газу витрачено не буде.

Детальніше з електронною термоголовкою, датчиком вікна та кімнатним термостатом можна ознайомитись на відео наших італійських друзів.

Leave a Reply