Опалювальне обладнання та комплектуючі: як збільшити продажі

Продаж опалювального обладнання і комплектуючих, як загалом і інших технічних товарів, потребує особливого підходу. Які особливості його реалізації та як отримувати добрі прибутки? Декілька корисних порад.

Продаж опалювального обладнання вітрина.

Вибирайте перевірених постачальників

Виробників опалювального обладнання та комплектуючих дуже багато та не у всіх товар однаково добрий. Вірніше, відповідає своїй ціні. Вироби можуть бути різні, з бюджетної, середньої чи вищої цінової категорії. І тільки адекватне співвідношення якості та ціни дасть продавцю оптимальний, довгостроковий дохід.
У власників житла та інсталяторів вже є своє ставлення до брендів в Україні. Зрозуміло, що арматура з Китаю нонейм не буде надійною, тому вона повинна бути дешева. В той же час перевірена продукція навіть з Китаю підійде для тих, хто обмежений в фінансах на будівництво мереж. До такої можна віднести FADO, VALTEC, GROSS, SOLOMON. Відомі европейські бренди гарантують якість, проте і ціни у них вищі.

Будьте активно представлені в мережі

Як сказав Білл Гейтс: “Якщо вас немає в інтернет, то вас немає взагалі”. Сайтами, соцмережами, форумами з кожним роком користується все більше людей. Більше того, це люди зсереднім та високим достатом, платоспроможні, які готові вкласти в своє опалювальне обладнання значні суми.
Наявність свого сайту, ведення сторінки в мережах Facebook, Instagramm, Telegram не розкіш, а необхідність. Без них здобути стабільний ріст практично неможливо.
Важливу роль для розвитку компанії грає наявність відеоканалу в YOUTUBE. Опалювальні системи складні, постійно прогресують і регулярне викладення навчальних роликів безперечно приведе до зросту кількості підписників, а потім і продажів.

Бредування фірми

Відомість бренду один з головних факторів для стабільного росту прибутків. Бренд це довіра споживача. Завоювати її непросто проте “гра коштує свічок”.

Брендування авто.
Брендуйте себе якомога ширше. Добрий спосіб – зовнішня реклама. Баннери, наклейки в транспорті.  Добрий результат показує брендування авто ціна на яке доступна для будь-якої компанії. Рекламна продукція – ручки, календарі, футболки, кепки, блокноти – зробить фірму добре взнаваною, а значить і підвищить довіру.

Кваліфікація спеціалістів

Опалювальне обладнання, це не пральна машина або праска. Воно повинна розраховуватись і бажано, щоб штаті продавця були спеціалісти які здатні надати кваліфіковані консультації.
Регулярне проведення навчань постачальниками продукції найкращий спосіб отримати кваліфікованих впевнених в своїх знаннях продавців.

Ринок опалювального обладнання та комплектуючих достатньо насичений і дотримання вищеперерахованих пораз безперечено додасть переваг перед конкурентами.

Leave a Reply