Pleco – “годинник для води”

Розумні водні «годинники» Pleco, дебютують на виставці CES 2021.

Прилад випускається каліфорнійським стартапом Nudge Systems і складається з чотирьох частин:

  • сенсор
  • батарейний відсіку з передавачем, який жорстко підключений до сенсора
  • дисплейний блок
  • програми для iOS / Android.

Користувачі прикріплюють датчик до існуючого лічильника води води в своєму будинку за допомогою ременя. Дані від цього датчика надходять в акумуляторний відсік, а звідти по бездротовій мережі на дисплей. Потім, використовуючи домашню мережу Wi-Fi, пристрій передає інформацію в хмарний сервіс для аналізу, та оброблені результати відображаються в додатку.

Звучить цікаво, але як це насправді працює прилад?

«Більшість лічильників води у США використовують один і той же принцип магнітної індукції між рухомою частиною, вставленою в потік води, і циферблатним механізмом. Ми створили систему, яка виявляє це магнітне поле і обробляє сигнал від нього з єдиної точки на вході. Наші унікальні запатентовані алгоритми потім обробляють ці сигнали і перетворюють їх, показуючи, скільки було використано води в душі, туалеті, змішувачі, при поливі і т. д., проаналізувавши характеристики водного потоку, такі як швидкість, тривалість і інші.» — каже Даніела Камарго з Nudge Systems.

Також розробники кажуть, що система здатна виявляти протічку в системі водопостачання, попереджаючи про це користувачів. Прилад надає такі дані, як загальне споживання води за день, тиждень і місяць, а також використання води в різний час доби.

Розумні водяні годинники Pleco можна замовити прямо зараз за ціною 249 доларів США.

Leave a Reply