Поліпропіленовий кран VALTEC з латунною обоймою – новинка

В лінійці поліпропіленової арматури VALTEC цікава новинка. Це поліпропіленовий кульовий кран VALTEC VTp.744.0 з латунною обоймою.

Поліпропіленовий кран VALTEC p латунною обоймою.

Найбільше число відмов при експлуатації поліпропіленових кульових кранів, як правило, пов’язане з протіканням по штоку. Це пояснюється технологією виготовлення – пластикова збірна обойма з затворним механізмом піддається впливу високої температури і тиску в термопластапараті. А це може викликати її деформацію, які проявляється при експлуатації.

Кран поліпропіленовий кульовий VALTEC VTp.744 створений таким чином, щоб подібних проблем не виникало. Обойма крана виготовлена ​​гарячим пресуванням з нікельованої латуні марки CW617N. Для захисту від протікання, що може виникнути через різницю в коефіцієнтах теплового розширення латуні і пластика, обойма оснащена ущільнюючими EPDM-кільцями.

Кран поліпропіленовий кульовий з латунною обоймою має такий же сальниковий вузол, що і звичайний кран серії VALTEC COMPACT. Ресурс виробу, підтверджений стендовими випробуваннями, становить не менше 5000 циклів відкриття / закриття на гарячій (70 ° С) воді.

Технічні характеристики VALTEC VTp.744.0

  • Середній повний ресурс, цикли – 5 000
  • Середнє напрацювання на відмову, цикли – 5 000
  • Пропускна здатність, Kvs, м3/год – 14 (Ду20); 32 (Ду25); 52 (Ду32); 69 (Ду40); 83 (Ду50); 112 (Ду63)

Використання латунної сальниковоъ обойми замість пластикової виключає протікання і заклинювання штока через деформацію вузлів під час формування.

Leave a Reply