Припливно-витяжна установка з тепловим насосом AEROSTARTEC-DX з рекуперацією тепла

На минулому виставці «Аква-Терм Київ 2019» українська компанія «ССК ТМ» представила одну зі своїх новинку – підвісна припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла і тепловим насосом AEROSTARTEC-DX.

підвісна припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла і тепловим насосом AEROSTARTEC-DXУ них використовується холодильний контур з прямим розширенням, призначений для передачі тепла від витяжного повітря до припливного і навпаки.

В якості рекуператора виступає перехресний теплообмінник з гофрованими пластинами з алюмінію. Для запобігання його обмерзанню в якості опції пропонується електричний нагрівач. В конструкції передбачені енергоефективні ЄС-двигуни.

Корпус – безкаркасний, з панелями з оцинкованої сталі з епоксидно-поліефірним покриттям. Теплоізоляція – з мінеральної вати. В якості холодоагенту застосовується R407C. Припливно-витяжні установки серії AEROSTART-EC-DX мають 4 типорозміру, з номінальною витратою повіря від 550 до 2000 м3/год. Установки оснащуються інтелектуальною системою управління з пультом дистанційного керування і можливістю віддаленої диспетчеризації за допомогою протоколу Modbus RS-485.

Leave a Reply