Припливно-витяжні установки SOFFIO Primo і SOFFIO Uno – відео

На YouTube-каналі ROYAL Clima опубліковані нові відеоогляди компактних припливно-витяжних установок SOFFIO Primo і SOFFIO Uno.

Припливно-витяжні установки SOFFIO Primo і SOFFIO Uno здатні забезпечити нагрітим і очищеним повітрям приміщення великої площі, при цьому видаляючи забруднене повітря і утилізуючи його енергію в пластинчастому рекуператорі.

Вбудована автоматика з можливістю управління нагріванням і запобіганням обмерзання адаптована до використання в кліматичних умовах російської зими.

А поєднання передових технологій дозволили добитися значної економії теплової та електричної енергії.

Дізнайтеся про ключові переваги серій Uno і Primo з відео нижче.

 

Компанія RoyalClima була створена в 2002 році. За ці роки марка грунтовно закріпилася на російському ринку, зайнявши свою нішу, якісного, але недорогого обладнання в області систем центрального кондиціонування повітря. У 2012 році, відчувши необхідність у розвитку, компанія RoyalClima взяла новий курс на створення широкого асортименту професійного кліматичного обладнання. В рамках цього курсу були укладені партнерські угоди з великими спеціалізованими заводами про співпрацю і кооперацію в галузі виробництва обладнання під маркою RoyalClima. Сама компанія зосередилася на створенні нових проектів, вдосконалення дизайну продуктів, оптимізації їх конструкції, впровадженні нових виробничих технології та контроль якості продукції, що випускається. Одним з перших нововведень стало впровадження єдиного стандарту якості для всієї продукції RoyalCLima – RQMS (RoyalClima Quality Management System). Використання нової системи управління якістю продукції, що випускається дає компанії впевненість в її якості, при її виробництві на різних виробничих підприємствах, як в Італії, так і в Чехії, Румунії, Китаї.

Leave a Reply