Радіаторна термоголовка DANFOSS ECO отримала премію RED DOT

В категорії «Communication Design 2018» електронна радіаторна термоголовка Danfoss Eco отримала престижну міжнародну премію Red Dot.

Термоголовка електронна DANFOSS ECO.

Протягом декількох днів 24 експерти вивчали і оцінювали більш 8600 проектів з усього світу.

“Як правило, при розробці сучасних систем інтелектуального управління опаленням та водопостачанням основна увага приділяється розширенню функціоналу та можливісті підключення до великої кількості пристроїв.”, – каже Morten Bjerg Kofod, директор з розвитку Danfoss. Такі продукти, як радіаторні термостати Danfoss Eco™ добре сприймаються фанатами іноваційних технологій. При створенні Danfoss Eco™ було важливо створити простий і зрозумілий в повсякденному використанні продукт. Маючи високу технологічність і функціональність, термостат вийшов ергономічним і зручним.

Термостат Danfoss Eco ™ розроблений спільно з дизайнерським бюро APS.

Уже понад 60 років комісія Red Dot оцінює номінантів за дуже високими стандартами. Журі присуджує нагороди тільки за винятково високу якість продукту. Церемонія вручення премії відбудеться 26 жовтня 2018 року в Берліні.

Danfoss Eco™ дозволяє керувати радіаторами опалення через Bluetooth. Це достойне автономне рішення для мешканців невеликих будинків, квартир, коттеджів.

За допомогою термоголовки зручно:

  • програмувати розклад роботи опалення;
  • керувати радіаторами через додаток Danfoss Eco™ AppТехнологія Bluetooth;
  • програмувати термостат з відстані до 10 м;
  • просте ручне управління Plug-and-play, поворотна ручка, легка заміна акумуляторів;
  • економити на опаленні.

Leave a Reply