Радіаторний клапан з балансуванням GIACOMINI DB

Giacomini представила на украънському ринку динамічні термостатичні клапани серії «DB», які здатні регулювати протік теплоносія через радіатор в автоматичному режимі. Відео, як працюють радіаторні термостатичні клапани з інтегрованим балансуванням ви можете переглянути нижче:

Крани Giacomini DB забезпечують регулювання в автоматичному режимі надходження теплоносія в радіатори чи конвектори.

Клапани серії «DB» мають функцію установки постійного значення витрати (преднастройки), За допомогою спеціального ключа можливо встановити передналаштування значення витрати. Незалежно від перепаду тиску до і після клапана витрата буде підтримуватись на встановленому рівні. Принцип роботи подібний до балансувальних клапанів.

З радіаторними термостатичними клапанами власнику не потрібно встановлювати в систему балансувальні клапани.  Це рішення спрощує налаштування та пришвидшує введення в експлуатацію системи опалення,  знижує вартість обладнання (для нескладних систем), задає високу енергоеффективність та  гідравлічну стабільність.

Динамічні клапани GIACOMINI DB мають широкий робочий діапазон. Для серії «DB» максимальний перепад тиску становить 150 кПа, що набагато перевершує параметри аналогічної арматури, присутньої на ринку. З практичної точки зору широкий робочий діапазон нових клапанів значно розширює сферу їх застосування і спрощує проектування систем опалення з використанням цих клапанів.

Радіаторний клапан з інтегрованим балансуванням GIACOMINI DB.

Динамічні термостатичні клапани Giacomini серії «DB» випускаються в прямому, кутовому і осьовому виконанні в розмірах 3/8 “, 1/2” і 3/4 “. Вони мають невеликі габарити. Призначені для використання з термостатичними головками Giacomini з системою швидкого монтажу” Clip-Clap “.

Leave a Reply