Reflex оновлює лінійку розширювальних баків “NG”

Компанія Reflex Winkelmann GmbH, лідер ринку систем підтримки тиску і дегазації, завжди шукає рішення, спрямовані на максимальне задоволення потреб галузей опалення, водопостачання, кондиціонування. У сфері продажів і маркетингу нашим пріоритетом є пошук ефективних шляхів комплексного використання всієї продукції компанії Reflex.

Починаючи з 1 квітня 2021 року на складах компанії буде доступна до замовлення нова лінійка розширювальних баків серії «N», яка прийшла на зміну лінійки розширювальних баків серії «NG».

Оновлення лінійки розширювальних баків Reflex

Нова лінійка баків буде представлена ​​в обсязі від 8 літрів до 140 літрів включно. Детальний опис і технічні характеристики ви зможете знайти на сайті компанії і в спеціальних буклетах, які підготовлені спеціально для вас.

Ось деякі особливості нової лінійки:

  • міжнародна заводська гарантія 5 років
  • розширювальні баки REFLEX серії «N» виробляються на заводі в м Ален (Німеччина)
  • новий сучасний дизайн упаковки товару з ламінованого, картону, що переробляється – оновлена ​​заводська графічна наклейка з QR кодом
  • керівництво по монтажу та експлуатації російською мовою

Будь ласка, зверніть увагу на нові артикули, нові розміри упаковки, ваги, а також на нову кількість штук на піддоні. Компанія сподівається на продовження надійного, конструктивного співробітництва та забезпечить повний супровід продукту. Замовлення на нову лінійку баків приймаються, починаючи з березня 2021 року.

Leave a Reply