REHAU MeplaFix – нові адаптори для Geberit

Компанія REHAU (Німеччина) представила на українському ринку адаптери MeplaFix.

REHAU-MeplaFix фітинги для GEBERIT.

Що таке REHAU MeplaFix?

REHAU MeplaFix – спеціальні фітинги, призначені для підключення монтажних блоків Geberit. Конструкції Geberit дуже популярні в європейських країнах і все частіше використовуються в Україні. Під’єднувальні адаптери виготовлені з червоної латуні і оснащені затискачем, який закручується вручну. Для з’єднання труби REHAU з блоком Geberit не потрібен додатковий спеціальний інструмент.

Висока надійність забезпечується гумовими ущільнювачами, які знаходяться всередині з’єднання. Діаметр приєднань адаптерів REHAU MeplaFix до монтажних блокsd – 16 або 20 мм. Є перехідники типу трійник, муфта і кутик.

 

Про Geberit

Група Geberit, що здійснює свою діяльність по всьому світу, є європейським лідером на ринку сантехнічних виробів. Будучи інтегрованим концерном, Geberit має потужне місцеве присутність у багатьох країнах Європи, що дозволяє компанії пропонувати унікальні переваги як в області сантехніки, так і в області кераміки для ванної кімнати.
Виробничі потужності включають 29 заводів, з них 6 – по той бік океану. Головний офіс концерну розташований в Рапперсвіль-Йона в Швейцарії. Нараховуючи понад 12 000 співробітників в понад 50 країнах.
Компанія є виробником наступної продукції:

  • Вироби для ванної кімнати
  • Колекції меблів та кераміки
  • Інсталяційні системи
  • Трубопровідні системи для комунального постачання
  • Трубопровідні системи для водовідведення
  • Ідеї ​​для ванних кімнат

Продукція GEBERIT.

Leave a Reply