Ренесанс: нова лінійка водяних рушникосушок від Сунержа

Незвичайний дизайн лінійки водяних рушникосушок Сунуржа Ренесанс привернув велику увагу і викликав гучний ажіотаж у забудовників в 2019 році. З часом інженери конструкторського бюро виробника довели нову модель до ще більшої досконалості.

Водяна рушникосушка Ренесанс.

Технічне доопрацювання приладу, підбір складових елементів, перевірка надійності і загальний контроль якості пройшли бездоганно. Як і всі інші моделі, «Ренесанс» виконаний з нержавіючої сталі AISI 304L з застосуванням аргонно-дугового зварювання. В комплекті йдуть вентилі в тому ж стилі, що і сама рушникосушка для ванної кімнати. Таким чином, це перший дизайн-радіатор Сунержа, до якого при покупці вже надана стильна запірно-регулююча арматура.

І ось після вдалого завершення конструкторських доробок Сунержа з гордістю оголосила старт продажів нашумілої новинки!

Модель «Ренесанс 1304» отримала ім’я на честь Франческо Петрарки – родоначальника епохи Відродження, великого поета, мислителя і політичного діяча, який народився в 1304 році в Італії. Спеціально розроблена модель виглядає найбільш стильно в кольорах «під старовину» або «під золото», щоб створити антураж епохи Ренесансу у ванній кімнаті. Втім, для несподівано сміливих рішень нова модель доступна у всіх кольорах фірмової палітри Сунержа і в кольорах каталогу RAL Classic.

Зовсім скоро лінійка «Ренесанс» буде доповнена новими моделями, які сподобаються навіть найвибагливішим покупцям!

Відео про рушникосушки Сунержа:

Leave a Reply