«Рідан» розширює лінійку пластинчастих теплообмінників

Модельний ряд теплообмінних апаратів РІДАН поповнили моделі HH№25E і НН№35E, в складі яких використовуються нові типи пластин з поліпшеними характеристиками.

Рідан пластинчасті теплообмінники

Продуктивність нових теплообмінних апаратів збільшена на 10 %. Такий показник досягається за рахунок використання пластин нового дизайну. Це дозволяє знизити габаритні розміри і, як наслідок, вартість вироби зі збереженням ефективності.

Характеристики теплообміну залежать і від стійкості теплообмінного апарату до забруднення: нові пластини краще розподіляють теплоносій і менш схильні до забруднення, що знижує експлуатаційні витрати.

Крім нового дизайну пластин існує ряд конструктивних особливостей, які роблять теплообмінники «Рідан» HH№25E і НН№35E більш зручними і простими в обслуговуванні. Це запатентована система кріплення ущільнюючих прокладок D-Lock, яка збільшує жорсткість пакета пластин і захищає ущільнення від впливу ультрафіолетового випромінювання. Застосування підвісів з композитних матеріалів дозволяє поліпшити позиціонування і збільшити кількість циклів збирання і розбирання теплообмінного апарату, а кутові замки для фіксації та позиціонування пластин зменшують ризики протікання апарату і скорочують час, що витрачається на сервісне обслуговування.

Нові типи ПТО призначені для застосування в комунальній енергетиці. Штампування пластин та збирання теплообмінних апаратів здійснюється на виробничому майданчику в Нижньогородській області.

Leave a Reply