RIFAR ECOBUILD – абсолютно нова конструкція радіатора

Компанія Ріфар приступила до виробництва секційних біметалевих радіаторів нового покоління під маркою ECOBUILD. Секції радіатора збираються за допомогою сталевих ніпелів спеціальної, запатентованої конструкції з ущільнювачами в формі тора з еластичного етиленпропіленового каучуку (EPDM).

Оригінальний профіль колектора і строго циліндрична поверхня ніпеля в місці з’єднання секцій дозволяють забезпечити класичне гідравлічне ущільнення для високих (більше 150 атм) навантажень, при цьому каучукове кільце не має контакту з алюмінієвим сплавом.

RIFAR ECOBUILD

Фахівці компанії Ріфар стверджують, що зуміли вирішити головну проблему секційних біметалевих радіаторів опалення зі сталевим горизонтальним колектором і плоскими прокладками – можливе міжсекційних протікання, викликане різним тепловим розширенням стали і алюмінієвого сплаву (в процесі полімеризації грунту і порошкових фарб, що проходить при температурах 180-200 °C) і малою площею контакту по поверхні торець колектора – прокладка.

Нова, надійна конструкція з’єднання секцій відкрила для виробника можливість створення недорогих біметалевих радіаторів для складних умов експлуатації, в яких теплоносій має занадто високі агресивні показники (рН 4-11, розчинений кисень більш 250 мкг / дм³, високі показники заліза, вугільної кислоти, зважених речовин). Компанія Ріфар вже багато років займається пошуком технічних рішень по корозійної захисту внутрішніх поверхонь радіаторів. Застосування тонких тефлоновим покриттів з низькою температурою полімеризації (200 ° C) не забезпечив очікуваного захисту, а біметалічні монолітні радіатори з сердечником, виконаним повністю з корозійностійкої сталі, є в даний час дуже дорогими. Тому застосування відомих електрохімічних технологій нанесення стійкого антикорозійного покриття на окремі ділянки секції, які в подальшому будуть збиратися в радіатор, дозволяє створити недорогий і надійний прилад.

ECOBUILD буде проводитися в двох висотах – 300 і 500 мм по осях горизонтальних колекторів, в варіантах з нижнім і бічним підключенням до мереж опалення. Особливо слід відзначити, що Ріфар допускає перекомпонування кількості секцій радіатора за умови застосування нових заводських прокладок, так як всі 100 % різьбових з’єднань цих радіаторів відповідають ГОСТ 6357-81, клас Б по двом нарізним і двом гладким калібрів.

І, звичайно, чому назва цього приладу – ECOBUILD? На заводі відповіли так. З початком випуску цього радіатора компанія Ріфар переглянула і змінила багато використовувані технології з точки зору екології і поліпшення умов праці. Так, модифікування хімскладу алюмінієвого сплаву дозволило не тільки поліпшити його корозійностійкі властивості, але і зменшити температуру плавлення. Знизилося споживання природного газу і шкідливих викидів. Принципово новий підхід і технологія змащення прес-форм, а також новітня система регенерації миючих розчинів дозволили в десятки разів знизити обсяг шкідливих рідких стоків, що потребують подальшої утилізації.

Leave a Reply