RIFAR розпочав випуск біметалічних радіаторів MONOLIT з міжосьовим 300 мм

Стандартно радіатори RIFAR MONOLIT випускають в двох типорозмірах: з міжосьовою відстанню 350 або 500 мм. Зазвичай цих типорозмірів достатньо для вирішення більшості завдань, однак умови монтажу можуть виявитися незвичними, і тоді потрібен прилад за рамками типових розмірів.

RIFAR MONOLIT з міжосьовим 300 мм.
RIFAR MONOLIT з міжосьовим 300 мм.

Подібна ситуація виникає при будівництві по новим проектам  в сучасних проектах багатоповерхових житлових будинків, де передбачені великі вікна з низькими підвіконнями на висоті 500 мм від підлоги. Під підвіконнями недостатньо місця для литих радіаторів з міжосьовою відстанню 350 мм, так як для їх ефективної роботи потрібен запас простору в 70-80 мм зверху і знизу. Це могло б позбавити мешканців будинків можливості встановлювати у своїх квартирах сучасні монолітні біметалічні радіатори. Російський виробник RIFAR для вирішення цієї задачі розробив новий типорозмір популярної моделі радіатора RIFAR MONOLIT – з міжосьовою відстанню 300 і висотою секції всього 365 мм

MONOLIT і без розширеної лінійки типорозмірів – унікальний прилад. Секція біметалевого радіатора являє собою сталевий вертикальний і горизонтальний колектор, поміщений оболонку з алюмінієвого сплаву. Висока гідравлічна міцність приладу досягається за рахунок застосування якісних матеріалів і унікальною запатентованою технологією з’єднання секцій за допомогою контактно-стикового зварювання. У результаті виходить монолітний, нерозбірний прилад, що робить його більш міцним і довговічним. Тепловіддача однієї секції радіатора MONOLIT 300 – 126 Вт при дельта t=70 град. С, маса – 1,33 кг Робочий тиск радіаторів MONOLIT – до 30 атм, випробувальне – 45 атм. Ці прилади здатні працювати з будь-яким типом теплоносія: водою, антифризом або маслом, їх можна застосовувати у висотних будівлях з однотрубною або двотрубною системою опалення.

RIFAR серійно випускає радіатори MONOLIT 300 з кількістю секцій від 4 до 14, всі моделі доступні в різних варіантах виконання – для бічного і для нижнього підключення. Прилади пройшли обов’язкову сертифікацію за ГОСТ 31311-2005 і застраховані. Гарантія виробника на MONOLIT – 25 років.

Leave a Reply