Розумний унітаз Xiaomi

Китайський технологічний гігант Xiaomi офіційно представив розумний унітаз з DIIIB на своїй платформі колективного фінансування Youpin.

Роздрібна ціна пристрою складе 686 доларів, але на даній стадії його пропонують всього за 350 доларів.

Даний унітаз є відмінним рішенням проблеми низького тиску води, яка ускладнює змив одним махом. DIIIB оснащений вбудованою дводвигуновою системою змиву під тиском. У порівнянні зі звичайними інтелектуальними унітазами йому достатнього мінімального тиску води.

Розумний унітаз має зливний клапан з технологією наддуву і інноваційну внутрішню конструкцію, яка може змусити зливний клапан миттєво відкриватися для досягнення другої швидкості змиву з великим вмістом води. Після завершення промивання він швидко автоматично закривається для економії води. У розумному туалеті використовуються механічні і фізичні елементи управління, які дозволяють його очищати навіть при відключенні електроенергії.

Унітаз має функцію миттєвого нагріву, він підтримує дистанційне керування, функцію імпульсного промивання під тиском, підігрів води, сушку теплим повітрям, дезодорацію активованим вугіллям, м’який нічник і інші функції.

Унітаз також оснащений ЖК-дисплеєм, на якому відображається поточна температура води.

Leave a Reply