Рушникосушки Богема-ЕКО та Елегія-ЕКО від Сунержа

Рушникосушарки від Сунержа Богема та Елегія.

Компанія “Сунержа”  представляє водяні рушникосушки “Богема-ЕКО” і “Елегія-ЕКО” – стильне і економічне рішення.

Рушникосушки “Богема-ЕКО” і “Елегія-ЕКО” виготовлені з нержавіючої сталі. Вони стануть ідеальним вибором в разі, коли вимоги проекту є нестандартним і з’являється необхідність в застосуванні нестандартних комплектуючих. Прилади містять мінімальний набір комплектуючих – 4-ри телескопічних кронштейни. Це дозволяє придбати рушникосушку по привабливій ціні і доукомплектувати її з урахуванням індивідуальних потреб.

Залежно від умов проекту, в великій лінійці комплектуючих від Сунержа можна знайти повний асортимент запірно-регулюючої дизайн-арматури, яка задовольнить всім можливим вимогам монтажа та підключення.

Лінійка “Богема-ЕКО” складається з 8-ми моделей різних розмірів. Вироби серії доступні в двох виконаннях – з прямими або вигнутими перемичками. Особливістю “Богема-ЕКО” є універсальне підключення. Рушникосушку можна підключити знизу, збоку і по діагоналі.  Її можна встановити в будь-якому положенні по вертикалі, вибравши потрібну черговість перемичок.

Модель “Елегія-ЕКО” призначений для нижнього підключення. Наявність в цій лінійці 12-ти різних типорозмірів, дозволяє підібрати відповідне рішення для будь-якого простору.

Компанія Сунержа – відомий виробник водяних та електричних рушникосушок. Її лінійка продукції вирізняється різноманітністю, високою якістю та оригінальними інноваціями, які підвищують ефективніть та привабливість виробу.

Leave a Reply