Рушникосушки Сунержа: новинки з MosBuild 2019

Завершилася 25-я Міжнародна виставка будівельних і оздоблювальних матеріалів MosBuild 2019. Виробник рушникосушок Сунержа є її постійним учасником. Вона продемонструвала свою продукцію представникам оптової та роздрібної торгівлі, проектних, ремонтних і будівельних організацій.

Рушникосушки Сунержа

В рамках виставки відвідувачі змогли ознайомитися не тільки з оновленим модельним рядом рушникосушок, дизайн-радіаторів, комплектуючих, а й з широкою палітрою колірних рішень, що не має аналогів.

Рушникосушка РЕНЕСАНС

Гідне місце серед основної лінійки виробів зайняв дизайн-радіатор «Ренесанс», версія якого незабаром надійде в продаж. Дана модель виконана повністю з високоякісної нержавіючої сталі з застосуванням аргонно-дугового зварювання, що дозволяє зробити зварювальні шви дуже тонкими і акуратними, але разом з тим гарантовано міцними і герметичними.

Покриття рушникосушок типу “Флок”

Дизайнери проявили великий інтерес до моделей рушникосушок, виготовленим в незвичайному покритті «Флок», що надає виробам м’яку оксамитову оболонку. Позитивні відгуки заслужила і продукція, представлена ​​в забарвленні по палітрі Ral Classic.

Покриття рушникосушок Флок, Сунержа.

Особливу увагу заслужили електричні дизайн-радіатори, оснащені новітніми нагрівальними елементами, які можуть бути пофарбовані в будь-який колір, як і сам радіатор.

 

Leave a Reply