Рушникосушки СУНЕРЖА: останні новинки 2018

Рушникосушки Сунержа – відомий російський бренд. Компанія випускає широкий перелік нагрівальних приладів як водяних, так і електричних. Роглянемо новинки Сунержа анонсовані в кінці 2018 року.

Рушникосушка “Богема з поличкою +”

Рушникосушка Богемія з поличкою Сунержа.

Продовжуючи удосконалення своїх виробів, компанія Сунержа переоснастила популярну модель «Богема з полицею».

Оновлена ​​модель зберегла попередні типорозміри, але тепер комплектується новими елементами для монтажу. Завдяки їм дизайн-радіатор може бути підключений вертикально, горизонтально або по діагоналі. Точки кріплення при цьому виглядають однаково, створюючи сучасний цілісний і симетричний образ рушникосушки.

Вся лінійка оновлених дизайн-радіаторів «Богема з полицею +» оснащується інноваційною захисною технологією «ПолімерПротект». Дана методика, розроблена інженерами Сунержа і перешкоджає виникненню електрохімічної корозії на виробах протягом усього гарантійного періоду, збільшеного до 10 років.

Рушникосушки “Богема 2.0”, “Богема 2.0 з поличкою”

Прогрес не зупинити. Здійснюючи поступальні рухи по вдосконаленню своєї продукції, наша компанія представляє оновлену версію дизайн-радіаторів Богема 2.0. Новинка на постійній основі комплектується багатофункціональним електронним модулем МЕМ «Сунержа» . Варіант розміщення елемента управління залежить від бажань покупця рушникосушки і може бути встановлений і з правої, і з лівої сторони вироби.

МЕМ «Сунержа» володіє наступним функціоналом:

  • Управління температурним режимом здійснюється повортним елементом в діапазоні до 60 ° С.
  • Рівень заданої температури відображають світлодіодні індикатори.
  • Автоматична підтримка заданої температури з періодичним відключенням від електромережі значно знижує споживання електроенергії.
  • Установка таймера.
  • Захист вироби від перегріву.

За рахунок інтеграції нового модуля управління виріб став більш елегантним і простішим в керуванні. Використовуючи модуль прихованого підключення, можна встановити електричну рушникосушку в потрібному місці без видимих проводів. Богема 2.0 доступна в різних типорозмірах і може бути забарвлена в 18 кольорів фірмової палітри «Сунержа» або в будь-який з 213 кольорів палітри RAL Classic.

Дизайн-радіатор Сунержа Богема 2.0

Інноваційна розробка нашої компанії, МЕМ «Сунержа», перестає бути новинкою і масово впроваджується в базове оснащення всього асортименту електричних дизайн-радіаторів. На черзі Богема з полицею 2.0 – одна з найпопулярніших моделей бренду.

Модель зберегла варіативність типорозмірів і кольорової палітри, що нараховує більше 230 кольорів. Модуль управління може бути виконаний праворуч або ліворуч, завдяки чому, використовуючи модуль прихованого підключення, виріб може бути встановлено в будь-якому місці і без видимих ​​проводів і розеток.

Управління температурним режимом і таймером здійснюється обертовим елементом в діапазоні від 40 ° С до 60 ° С. Рівень заданої температури відображають світлодіодні індикатори. Весь цей функціонал укладений в співзвучний з виробом модуль управління.

Рушникосушка з поличкою Сунержа 2.0 в інтерєрі.

Згодом, весь модельний ряд електричних рушникосушок Сунержа буде оснащений багатофункціональним електронним модулем управління.

 

Leave a Reply