САНТЕХКОМПЛЕКТ розширив асортимент арматурою ZETKAMA

Компанія САНТЕХКОМПЛЕКТ – український постачальник комплектуючих для опалювальних, водо- та холодопостачальних, кондиціонувальних систем – поповнив асортимент запірною арматурою від польського виробника ZETKAMA.

Бренд ZETKAMA – трубопровідна арматура европейської якості. Компанія більше 70 років виробляє різноманітні вироби для систем опалення, водопостачання та інших систем. Завдяки доброму співвідношенню ціни та якості продукція ZETKAMA користується високим попитом, особливо в промисловості. Саме тому, українські постачальники, в тому числі САНТЕХКОМПЛЕКТ santehkomplekt.ua, монтажні та проектувальні організації віддають перевагу виробам  ZETKAMA.

zetkama - промислова трубопровідна арматура, клапан в розрізі.

Досвід компанії на ринку виробництва арматури більше 70 років. Компанія має широкий парк промислового обладнання, включаючи чавунне лиття. Це дозволяє ій самостійно виробляти більшість комплектуючих для своєї арматури, що значно знижує кінцеву ціну готової продукції. Номенклатура ZETKAMA включає:

  • запірно-регулювальну та запірну арматуру: кульові крани, вентильні засувки, зворотні затвори (“баттерфляй”), клинові засувки;
  • запобіжну арматуру: зворотні клапани, фільтри сітчасті, розповітрювачі, поплавкові клапани, запобіжні клапани, компенсатори;
  • регулювальну арматуру: балансувальні клапани, датчики рівня рідини.

Продукція ZETKAMA виробляється в широкому діапазоні діаметрів та може задовольнити потреби як приватних забудовників та і промислових. Все ж основний напрямок польського виробника це промислова арматура. Продукція виробляється з різних матеріалів – латунь, нержавіюча сталь, чавун. Може використовуватися для встановлення на питних водогонах, опалювальних трубопроводах, для транспортування стисненого повітря, нейтральних газів та рідин і таких, що не викликають корозію матеріалів арматури. При сумнівах, перед покупкою трубопровідної арматури обов’язково слід отримати консультацію виробника або постачальника.

САНТЕХКОМПЛЕКТ – український постачальник обладнання та комплектуючих з 1993 року. Компанія пропонує українським споживачам трубопровідну арматуру, кераміку, труби, насоси, протипожежне обладнання та інше.

Leave a Reply