Силіконова фарба ANSERGLOB – надійне рішення для фасаду

Опалення буде ефективним тільки якщо будинок утеплений. А будинок буде ефектним тільки якщо він якісно опоряджений. Одним з найкращих матеріалів для оздоблення фасаду будинку є силіконова фарба ANSERGLOB.

Силіконова фарба ANSERGLOB.

Фарба “силіконова ANSERGLOB” призначена для покриття стін побутових та промислових споруд. Може наноситись як ззовні, так і всередині будинку. Екологічна, атмосферостійка. Також добре себе проявила як фінішне покриття на армування по утеплюючим плитам (системи “мокрих” фасадів з пінопласту, мінераловатних плит). Основою для силіконової фарби ANSERGLOB може бути:

  • цементна штукатурка
  • силікатна або глиняна цегла
  • бетон
  • гіпсо-картонні листи
  • фанера,
  • OSB
  • ДСП
  • шпалери

Силіконова фарба ANSERGLOB має добрі водовідштовхувальні властивості, хорошу паропроникність.

Колір поставки – білий, матовий. За необхідності її можна колерувати в місці придбання.

Для якісної адгезії фарби попередньо потрібно підготувати основу. Її слід обезжирити при необхідності, зняти пил та бруд. Попередній шар фарби, якщо такий є, також повинен бути видалений. Щілини зашпакльовуються. Перед нанесенням фарби основа повинна бути покрита глибокопроникною грунтовкою. Бажано також ANSERGLOB. Фарбування слід починати не раніше ніж через 5 годин після грунтування.

Як наносити силіконову фарбу ANSERGLOB

Перед нанесенням фарбу потрібно ретельно перемішати міксером. Інструмент для нанесення може бути різним. Найбільш швидке та рівномірне покриття забезпечує фарбопульт електричний чи на стисненому повітрі. Можна також наносити фарбу валиком або щіткою.

Температура навколишнього середовища при виконанні робіт повинна бути в діапазоні +5- +30 градус. С. Небажано наносити фарбу силіконову ANSERGLOB під впливом ультрафіолету, під час дощу, сильного вітру, туману.  Матеріал наноситься в одно- або двошарово. Двошарове фарбування дає більш якісне. рівномірне покриття. При нанесенні в 2 шари роботи виконуються неперервно. Другий шар повинен кластись поки не висох перший, приблизно через годину-дві. Фарбу для 1-го шару можна розбавити водою в кількості до п’яти відсотків від загальної кількості. Другий не розбавляється. Після виконання робіт інструмент потрібно очистити та вимити водою.

Витрата приблизно 0,15 кг/м.кв.

Готове покриття стійке до механічних впливів.

Для отримання однотонного покриття потрібно використовувати фарбу однієї партії.

 В Україні придбати силіконову фарбу ANSERGLOB можна в інтернет-магазині Лаки-Буд. Компанія пропонує привабливі ціни, доставку по Україні перевізниками, по Київській області власним транспортом.

Нижче навчальне відео по нанесенню мінеральної штукатурки від виробника:

Leave a Reply