Теплоізоляція ROCKWOOL для опалення, вентиляції, водопостачання

Теплоізоляція для опалення ROCKWOOL, мати.

Традиційно для теплоізоляції труб, каналів, обладнання в системах опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції використовуються матеріали з пінополіетилену. Матеріал комфортний в монтажі, але має і ряд недоліків (низькі термостійкість та пожаробезпека, низька паропроникність, порівняно невисока довговічність). Альтернативним варіантом є теплоізоляція ROCKWOOL з кам’яної вати. Її види для опалення, водопостачання, вентиляції розглядаються далі.

Створення енергоефективної інженерної системи неможливе без якісної теплоізоляції. Можна утеплити дім, провести гідравлічне балансування опалювальної системи, встановити термостатичні регулятори, та цього буде недостатньо без облаштування трубопроводів та обладнання термоізоляцією. При цьому важливо не тільки запобігти тепловим втратам, але й покращити звукоізоляцію, не допускати появи конденсата на поверхнях.

ROCKWOOL- теплоізоляція для опалення, водопостачання, каналізації.

Для влаштування звуко- та теплоізоляції інженерних систем компанія ROCKWOOL пропонує наступні продукти:

ROCKWOOL ALU LAMELLA MAT

ALU LAMELLA MAT – ідеальне рішення для повітропроводів вентиляційних систем. Представляє собою мати, які зроблені з негорючої кам’яної вати та алюмінієвого покриття. Кам’яна вата – оригінальний матеріал ROCKWOOL – має низьку теплопровідність, звукоізоляційні та антиконденсатні властивості. Матеріал вирізняється добрими пружністю та міцністю, не зменшується по товщині на поворотах та згинах. Алюмінієва фольга додатково захищає кам’яну вату від механічних пошкоджень та надає повітропроводу естетичного вигляду. ROCKWOOL ALU LAMELLA MAT може накладатись вертикально або горизонтально. По стикам зкріплюється стрічкою з алюмінієвої фольги з адгезійним шаром.

Otulina ROCKWOOL 800

Otulina ROCKWOOL 800 – трубна теплоізоляція для систем опалення та водопостачання. Виготовлена з кам’яної вати. Має покриття з алюмінієвої фольги. Трубна теплоізоляція Otulina ROCKWOOL 800 має відмінні робочі характеристики. Міцна, негорюча, стійка до впливу різноманітних речових. Завдяки наявності особливих розрізів та клейкої вкладки трубна ізоляція легко монтується та фіксується на трубі, нею просто теплоізолювати фасонні частини.
Otulina ROCKWOOL 800 пропонується в діапазоні внутрішніх діаметрів від 15 мм до 169 мм, тобто добре прийнятна і для приватних будинків, і для промислових підприємств.

ROCKWOOL FLEXOROCK, TERMOROCK

ROCKWOOL FLEXOROCK, TERMOROCK – трубна ізоляція з кам’яної вати з покриттям. Використовується для систем опалення, водопостачання, каналізації. Пожаробезпечна. Облонка FLEXOROCK з гнучкої алюмінієвої фольги дозволяє зручно монтувати її на вигинах та не потребує різки та підгонки. Перевага TERMOROCK в тому, що її оболонка виконана з плівки PCV. Матеріал призначений для приміщень з високими потребами до естетичності. Також PCV легко миється та очищається.

Придбати теплоізоляційні матеріали ROCKWOOL можна в інтернет-магазині компанії ТОВ “ПрофСтальКонструкція”. Адреса сайту – https://www.psc.expert/7-teploizolyacionnye-materialy.

Теплоізоляція ROCKWOOL виробляється з природного каменю базальтової породи. Переваги такого матеріалу:

  • негорючість
  • низька теплопровідність
  • не виділяє шкідливих речовин
  • не дає усадку на весь експлуатаційний період
  • висока довговічність
  • хороша паропроникність
  • низьке водопоглинання

Leave a Reply