Тепловий насос DAIKIN Alterma M HW: новинка з ГВП

Компанія Daikin вперше запропонувала тепловий насос Alterma M HW – нагрівач води у вигляді моноблока. Він включає тепловий насос і бак для гарячої води об’ємом 200 або 260 л. З його допомогою ефективно вирішуються питання як опалення, так і ГВП. Унікальність пристрою в тому, що воно розміщується всередині об’єкта.

Тепловий насос DAIKIN Alterma M HW

Тепло для нагріву води в загальному випадку витягується з зовнішнього повітря, що подається до моноблоку через повітроводи і таким же чином видаляється з приміщення. Можливий також варіант без припливного воздухопровода. Тоді можлива робота теплового насоса при будь-якій температурі зовнішнього повітря.

Моноблок забезпечує підігрів гарячої води з температурою до 55 °C. Це один з найбільш тихих агрегатів на ринку (звуковий тиск всього 36 дБА на відстані 2 м). Повна теплова потужність 3,4 кВт (при залученні вбудованого електронагрівачем). У режимі теплового насоса блок має в широким робочим температурному діапазоном: від -7 ° C до 38 ° C, з додатковим електронагрівачем можливе використання при більш низьких температурах.

Клас сезонної ефективності «А +». Всі компоненти моноблока вбудовані і готові до роботи. Завдяки компактним розмірам пристрій легко проходить через дверний проріз. Конструкція пристрою допускає можливість підключення сонячних колекторів.

Принцип роботи теплового насоса можна переглянути нижче:

Leave a Reply