Tesla Solar Inverter: Tesla випустила інвертор для домашніх сонячних систем

Tesla презентувала власний інвертор сонячної енергії, який розширює список обладнання в лінійці домашніх сонячних технологій. Tesla Solar Inverter повинен стати доповненням домашньої сонячної системи Tesla, перетворюючи енергію постійного струму з сонячної енергії змінного струму для побутового споживання.

Tesla Solar Inverter

Після установки інвертора домовласники зможуть використовувати додаток Tesla для управління своєю системою і відстеження енергоспоживання.

Характеристики інвертора:

Технічні характеристики Tesla Solar Inverter

Пристрій створений на основі технологій Powerwall 2, підтримує Wi-Fi, Ethernet, стільниковий зв’язок і може отримувати оновлення по бездротовій мережі. Tesla Solar Inverter розроблений для інтеграції з Tesla Powerwall і додатком Tesla. Інвертор доступний в двох модифікаціях потужністю 3,8 кВт і 7,6 кВт. Пристрій працює при температурах від -30°C до 45°C.

До появи власного сонячного інвертора Tesla використовувала Delta і SolarEdge. ККД нової розробки (97,5%) вище, ніж у Delta (97%), але нижче, ніж у SolarEdge (99%).

Наявність бездротового підключення дає можливим оновлення пристрою. А використання власних потужностей Tesla для виробництва електрокарів може потенційно здешевити виробництво інверторів і знизити їх ціну.

Tesla пропонує власні рішення для сонячної енергетики з моменту покупки SolarCity в 2016 році. Виробник вже має власні сонячні панелі і покрівлю, а так само системи зберігання енергії Powerwall.

Leave a Reply