Український комбінований котел на «Аква-Терм Київ 2019» від АТЕМ

Українська компанія «Атем» проанонсувала виставці «Аква-Терм Київ 2019»  комбіновані підлогові котли для опалення будинків.

Комбіновані котли АТЕМ.

Комбіновані підлогові котли можуть одночасно працювати на різних типах енергоресурсів, наприклад, на газу та твердому паливі, як моделі «Житомир-9».

Незвична компоновка газових котлів, які поряд з опаленням, забезпечують і гаряче водопостачання. Так в моделях «Житомир-10» в одному корпусі поєднані котел і колонка. Дана модель є енергонезалежною, а розпал у водонагрівачі здійснюється за рахунок застосування елементів живлення типу D. Передбачено одне підключення димаря. Влітку газову колонку можна використовувати окремо. Її продуктивність – до 10 л нагрітої води в хвилину. У моделях газових котлів «Житомир 3В» застосовується вбудований накопичувальний бак на 27 л з нержавіючої сталі, в якому забезпечується запас води для ГВП на старті. В конструкції баку передбачений мідний змійовик,

У комбінованих підлогових котлах також застосовується італійська автоматика Sit і пальника Polidoro. Для твердопаливних котлів  є можливість установки терморегулятора.

Leave a Reply