UniDim розпочав продаж металопластикових труб KISAN

Металопластикові труби KISAN для опалення та водопостачання.Інтернет-магазин опалення та водопостачання UniDim (Львів) розпочав продаж металопластикових труб PE-Xb/AL/PE діаметром 16, 20, 25 міліметрів виробництва польської компанії KISAN.
Продукцію можна замовити на сайті компанії UNIDIM.COM.UA. 

Металопластикові труби, часто їх також називають металополімерні, вироблені з сшитого поліетилену PE-Xb (внутрішній шар), алюмінієвої фольги AL та поліетилену високого тиску PE (зовнішній шар). Вони вирізняються високою міцністю та довгим сроком служби. Максимальний тиск до 10 Бар, максимальна температура до 95 ℃. Зараз в асортименті UniDim представлені металопластикові труби розмірами 16х2, 20х2,25, 25х2,5 мм.

Вироби KISAN призначені для влаштування якісного опалення, водопостачання, кондиціонування, холодопостачання або транспортування інших агентів, які не викликають корозії труб. Можливе використання труб як для високотемпературного (радіаторного) опалення, так і низькотемпературного (тепла підлога).

Переваги металопластикових труб давно відомі:

  • довгий срок експлуатації, близько 50 років при дотриманні відповідних норм;
  • високі гідравлічні характеристики;
  • можливість монтажу декількома видами фітингів (пресс-фітинги, різьбові обтискні та інші);
  • низький коефіцієнт лінійного подовження зрівняно з просто пластиковими трубами;
  • простий та швидкий монтаж мінімумом інструменту.

Наразі магазин UniDim пропонує приємні ціни на металопластикові труби KISAN, доставку придбаного товару по Україні, можливість оплати при отриманні товару, професійні консультації по монтажу, підбору та іншим питанням.

Leave a Reply