UniDim розширила лінійку автоматики виробами MUT

Інтернет-магазин опалення та водопостачання UniDim (сайт – unidim.com.ua ) розширив лінійку автоматики. Новинка в асортименті компанії – триходові клапани MUT та приводи до них.

Триходовий клапан та и сервопривод MUT.

Лінійка UniDim поповнилась наступним обладнаннаям:

  • триходові змішувальні/ роздільні клапани серії VMD 3000
  • триходові змішувальні / роздільні клапани серії VM/VMD
  • термостатичні змішувальні клапани серії TM
  • сервоприводи серії V70
  • сервоприводи серії V200

Інтернет-магазин UniDim – відомий постачальник в Україні твердопаливних котлів. Обладнання MUT, яке поповнило асортимент магазину, в першу чергу призначене для захисту котлів на твердому паливі від низькотемпературної корозії. Також воно може використовуватись для регулювання температури вихідного потоку за рахунок змішування двох вхідних потоків. Термостатичні клапани MUT TM ‘ електронезалежними, а VMD та VM3000 можуть працювати в ручному режимы або в автоматичному після оснащення їх сервоприводами.

Низькотемпературна корозія виникає в котлі, коли зворотня температура нижче 45-60 град. С. При цьому на стінках труб та теплообмінника виділяється конденсат, який включає частку сірчаної кислоти. Особливо небезпечне таке явище для стальних котлів. Твердопаливний котел зі стальним теплообмінником без захисту від появи конденсату може вийти з ладу вже в перший сезон роботи. Цього допускати не можна.

Переглянути нову продукцію UniDim можна за адресою unidim.com.ua/mut або зателефонувати  безпосередньо менеджеру компанії.

Leave a Reply