UniDim розширив лінійку стабілізаторів моделлю Main Power SDR-1000VA

З січня 2020 року інтернет-магазин опалення та водопостачання UniDim розширив асортимент стабілізаторами Main Power SDR-1000VA. Оновлена модель добре підходить для захисту електрообладнання і, зокрема, газових котлів.

Main Power SDR-1000D стабілізатор.

Не секрет, що параметри електромереж в Україні далекі від досконалості. Стрибки напруги трапляються досить часто, особливо в сільській місцевості. Електричні побутові прилади, опалювальне і кондиціонерне обладнання вимагає захисту. Її забезпечує стабілізатор напруги.
Стабілізатор напруги “пропускає” через себе електричний струм і “приводить” напругу до показників відповідно до нормативних документів.
Основні технічні характеристики стабілізатора Main Power SDR-1000VA:

  • релейного типу (ступеневу регулювання)
  • потужність – 1000 VA / 600 Вт
  • діапазон вхідної напруги 140-260 В, 50 / 60Гц
  • вихідна напруга – 220/230 В змінного струму ± 10%
  • вбудовані захисту – високе і низька напруга / перегрів / перевантаження / коротке замикання / 6с або 180с затримка виходу
  • вбудований вентилятор з автоматичним включенням при температурі понад +65 ° с

Для перетворення струму в апараті використовується передова технологія нульового перехресного перемикання, цифрове керування процесором і система відліку затримки. На дисплеї стабілізатора відображається поточне значення вихідної напруги. Він оснащений кнопками включення / відключення всього пристрою і окремо дисплея.

Навіщо встановлювати стабілізатор напруги на газовий котел?

По-перше, стабілізатор напруги захищає електричну частину котла від поломки. Електронна плата – приблизно половина вартості котла. При виході її з ладу вже можна розглядати питання покупки нового котла. А це серйозний удар для бюджету більшості домовласників в Україні.
По-друге, установка стабілізатора напруги – вимога виробників котлів. Якщо тепловий агрегат підключений не через стабілізатор його не відремонтують по гарантії. Навіть якщо поломка і не пов’язана з електричною частиною.

Для довідки
Інтернет-магазин UniDim – постачальник повного спектру матеріалів для опалення, водопостачання, кондиціонування. Для забезпечення якісного електропостачання для котла, насосу, клапанів в лінійці компанії є акумулятори, стабілізатори, дизельгенератори.

Leave a Reply