VALTEC анонсувала радіаторний клапан

кутовий термостатичний клапан VT.049.NE
кутовий термостатичний клапан VT.049.NE

Компанія VALTEC анонсувала новинку розділу радіаторної арматури в каталозі. Це кутовий термостатичний клапан з осьовим управлінням, попереднім налаштуванням та розповітрювачем VT.049.NE.
Конструктивна особливість моделі – розташування встановлюваної термоголовки поза зоною впливу теплових потоків від нагрівального приладу та приєднувальних трубопроводів, що підвищує точність регулювання кімнатної температури.

Новинка оснащена вбудованим ручним розповітрювачем. Наявність функції попереднього налаштування дозволяє відмовитися від установки налаштувального клапану на обратці опалювального приладу.

 

Клапан (VT.049.NE) термостатичний кутовий з осьовим управлінням, з попереднім налаштуванням і відводом повітря, призначений для автоматичного або ручного регулювання витрати теплоносія через опалювальний прилад водяної системи опалення.
Конструктивна особливість моделі – розташування термоголовки поза зоною впливу теплових потоків від нагрівального приладу і підвідних трубопроводів, що підвищує точність регулювання.
Клапан оснащений вбудованим ручним розповітрювачем для видалення накопиченого повітря. Наявність функції попереднього налаштування дозволяє відмовитися від монтажу налаштувального клапану на виході з радіатора опалення.

Клапан розрахований на застосування в системах опалення з температурою до 110 °С і робочим тиском до 1,0 МПа включно.
Використання VT.049.NE дозволяє автоматично підтримувати температуру повітря в приміщенні на заданому рівні з точністю до 1 °С.

Leave a Reply