Водонагрівач Viessmann Vitocell – новинка на ринку ГВП

У співпраці зі своїми спеціалізованими партнерами компанія Viessmann розробила ємнісний водонагрівач, перетворивши його в легко керований компонент системи ГВП.

Пройшли ті часи, коли принаймні дві людини повинні були допомогти доставити і встановити резервуар для зберігання. Новий ємнісний водонагрівач Vitocell у співпраці зі своїми спеціалізованими партнерами Viessmann розробив прості у використанні компоненти. Установка навіть великих резервуарів для гарячої води об’ємом до 300 літрів тепер може бути легко виконана однією людиною.

Viessmann розробив новий ємнісний водонагрівач

Більш легке транспортування завдяки новій упаковці

Секрет полегшення транспортування нового Vitocell полягає в заокругленій базовому кільці, яке є частиною транспортної упаковки. Це значно спрощує зняття циліндра з піддона – Vitocell і опорне кільце накочуються до місця установки. Там кільце знімається шляхом нахилу гідроакумулятора в бік. У минулому неправильне поводження могло легко пошкодити дно резервуара для зберігання або вм’яти його – тепер нижнє кільце забезпечує легке і безпечне транспортування.

Запатентована збірка датчиків

На новий ємнісний водонагрівач без інструментів можна встановити до трьох датчиків, термометрів або регуляторів температури. Система затиску, на яку подана заявка на патент, замінює звичайні заглибні гільзи і гарантує точне вимірювання температури з точністю до градуса.

Привабливий дизайн

Компанія Viessmann також надає великого значення привабливому дизайну досить непомітних компонентів системи опалення. Накопичувальні водонагрівачі часто розташовуються в підсобних приміщеннях і не повинні виступати в ролі стороннього предмету. Завдяки плоскому верху, стильним краям і матовому білому кольору Vitopearl вони гармоніюють із зовнішнім виглядом нових газових конденсаційних котлів Vitodens і теплових насосів Vitocal.

Переваги для ринкових партнерів

  • Гнучка адаптація до вимог клієнтів за рахунок комплексної програми зберігання з рейтингами ефективності A і B.
  • Накопичувальні водонагрівачі Viessmann Vitocell об’ємом до 300 л можуть бути легко доставлені і встановлені однією людиною.
  • Швидке кріплення датчиків, термометрів і регуляторів температури завдяки запатентованій системі затиску

Переваги для користувача

  • Відсутність втрат енергії завдяки ефективній теплоізоляції
  • Гнучкий вибір (маркування ефективності A або B)
  • Привабливий дизайн, адаптований до нових газових конденсаційних котлів Vitodens і теплових насосів Vitocal, для гармонійної інтеграції в будівлю

Leave a Reply