Витратоміри MagFlux від MJK Automation

Електромагнітні витратоміри MagFlux виробництва компанії MJK Automation (Данія) призначені для вимірювання швидкості потоку, витрат і обсягу різних рідин – від чистої питної води до стоків.

Електромагнітні витратоміри MagFlux виробництва компанії MJK Automation (Данія)

Температура середовища – від -10 ° C до 80 ° C. Похибка вимірювань – 0,25%. Швидкість потоку – від 0,1 до 10 м / с. Пристрої доступні в типорозмірах від DN 15 до DN 2000.

Витратоміри оснащені LCD дисплеєм (є можливість використання одного дисплея на 4 пристрої). На екран виводяться дані про швидкість потоку і обсязі пропущеної рідини. Передбачена архівація даних (на 360 тис. Записів з кроком від 10 секунд) з можливістю передачі їх на комп’ютер зі стандартною операційною системою через USB-порт. Є можливість отримувати дані онлайн через протокол зв’язку Modbus. Витратоміри також оснащені функцією автоматичного очищення електродів.

Виробнича програма включає безліч моделей з різним класом тиску, фланцями, матеріалами корпусу і електродів. У стандартній комплектації електроди виконані з нержавіючої сталі 316 Ti, корпус – з вуглецевої сталі. Є варіанти виконання зі ступенем захисту IP68.

Leave a Reply