WILO MEDANA CH1-L – нові відцентрові горизонтальні насоси

Компанія ВІЛО Україна анонсувала нові горизонтальні насоси MEDANA CH1-L. Дані насоси є покращеною версією існуючих горизонтальних багатоступеневих насосів Wilo – Economy MHI.

Сімейство поверхневих насосів MEDANA/

У нових моделях поліпшені гідравлічні характеристики в порівнянні з попередніми. Як результат, досягнутий більший компроміс між компактністю і продуктивністю.

Виконання насосів WILO MEDANA CH1-L з нержавіючої сталі допускає їх до використання для питної води.

Сімейство поверхневих насосів MEDANA на даний момент пропонує модель CH 1 L у виконанні з нержавіючої сталі (аналог MHI) з номінальною витратою до 10 м3. Розширення модельного ряду до 16 м3, нові насоси з нержавіючої сталі в вертикальному виконанні, а також моделі з вбудованими частотними перетворювачами будуть представлені пізніше.

Насоси MEDANA CH 1 L також є частиною нових установок підвищення тиску Wilo-ISAR MODH.

Опис горизонтальних відцентрових насосів WILO MEDANA CH1-L

WILO MEDANA CH1-L – нормальновсмоктуючий горизонтальний багатоступінчастий насос з високою гідравлічної потужністю. Його компактна, міцна конструкція з коррозійнностійких компонентами і працездатністю при температурі навколишнього середовища до 50 ° C забезпечують широкий діапазон застосування з можливістю інтеграції в більш великі системи.

Насос придатний для водопостачання і підвищення тиску, промислових циркуляційних систем, контурів технологічної води і водяного охолодження. Крім того, він може застосовуватися в миючих установках і для іригації.

Переваги

  • Просте і швидке введення в експлуатацію / технічне обслуговування завдяки великим отворів для заповнення та спорожнення насоса
  • Висока надійність по міцності
  • Низький шум завдяки конструкції розрізного кільця і ​​корозійностійких держателю з KTL-покриттям
  • Компактна конструкція
  • Всі гідравлічні частини і частини, дотичні до перекачуваного середовища з нержавіючої сталі
  • Допуск для питної води для всіх деталей, що контактують з перекачується середовищем (виконання EPDM)

Джерело

Leave a Reply