Wilo отримує German Sustainability Award

Компанія WILO SE, яка представила технологію м. Дортмунд, отримала нагороду в галузі сталого розвитку German Sustainability Award (Deutscher Nachhaltigkeitspreis, DNP) у сфері трансформації «Клімату».

Нагорода для Віло.

Німецька нагорода в галузі сталого розвитку German Sustainability Award присуджується компаніям, чия бізнес-модель спрямована на сталий розвиток.

«Ми пишаємося тим, що промислова компанія заслужила статус першопрохідника в області захисту клімату. Це явний сигнал і доказ того, що ми займаємося захистом клімату», – повідомив Олівер Гермес, президент і генеральний директор Групи компаній Wilo Group.

Сталий розвиток є невід’ємною частиною корпоративної стратегії Wilo Group. Приміром, до 2025 року близько 100 мільйонів людей отримають більш вільний доступ до чистої води.

«Наша продукція, системи та рішення сприяють постачання водою людей у всьому світі розумним, ефективним і екологічно безпечним способом», – підкреслив Олівер Гермес.

Компанія Wilo вже була обрана в якості одного з «50 лідерів в області стійкого розвитку і захисту клімату» в серпні цього року. У глобальної ініціативи в області стійкості та захисту клімату беруть участь компанії, що діють на основі Цілей в області стійкого розвитку (ЦУР) Організації Об’єднаних Націй.

Криза — це можливість для трансформації

Комітет з присудження премії German Sustainability Award вважає 2020-й роком змін. Більш ніж коли-небудь підприємцям необхідні приклади для наслідування, які сприяють змінам і допомагають використовувати кризу як можливість для реальних перетворень.

«Світовий клімат потребує першопрохідників. У Wilo ми заявляємо, що не тільки просуваємо тему енергоефективності, але і є першопрохідцями в області захисту клімату і цифрових технологій. Ми робимо це з твердим переконанням, що сама просунута цифрова та енергоефективна продукція завжди є найбільш розумним вибором. Іншими словами, цифрова трансформація, енергоефективність та захист клімату тісно взаємопов’язані», – пояснив Олівер Гермес.

Захист клімату залишається однією з ключових проблем нашого часу, навіть незважаючи на те, що криза, викликана пандемією коронавіруса, тимчасово відсунув на задній план соціально-політичні дискусії щодо глобальної екологічної і кліматичної політики протягом останніх кількох місяців.

«В той час як глобальні проблеми, такі як зміна клімату і вимирання видів, за останні кілька років суттєво наростають, в той же час зросли і можливості створення стійкої економіки», – пояснив Стефан Шульце-Хаусманн, ініціатор премії German Sustainability Award. «Ми шукаємо компанії, які сміливо і ефективно використовують ці компетенції, щоб прискорити перехід до більшої стійкості».

У своїй стратегії сталого розвитку, заснованої на корпоративній стратегії, компанія Wilo фокусується на семи з 17 цілей в області стійкого розвитку Організації Об’єднаних Націй, які відповідають цінностям і цілям Wilo Group.

Кожен співробітник компанії Wilo є першопрохідцем у сфері захисту клімату

«Я хотів би подякувати всіх співробітників компанії Wilo, які високо цінують питання сталого розвитку. А це близько 8 000 співробітників по всьому світу. Всі вони є першопрохідцями в області захисту клімату і зробили свій істотний внесок у здобуття цієї нагороди компанією Wilo. Захист клімату є частиною нашої філософії з моменту заснування компанії у 1872 році, тобто вже близько 150 років», – підкреслив Олівер Гермес.

Премія присуджується Німецьким фондом за сталий розвиток компанії в Німеччині (Берлін Deutscher Nachhaltigkeitspreis) у співпраці з урядом Німеччини, Асоціацією німецьких міст, бізнес-асоціаціями, організаціями громадянського суспільства та дослідницькими інститутами. Премія була вручена 4 грудня на щорічній гала-церемонії, яка проходила в режимі онлайн.

Компанія Wilo була удостоєна Німецької премії в галузі сталого розвитку в категорії «Компанії», яка в цьому році присуджується корпораціям, які є прикладами для наслідування під час пандемії коронавіруса. (Фото: Френк Фендлер)

Про нагороди German Sustainability Award

German Sustainability Award — це національна нагорода за вищі досягнення в галузі сталого розвитку в бізнесі, муніципалітетах і дослідженнях. Премія є найбільшою у своєму роді в Європі, вона включає вісім конкурсних категорій (включаючи премію Next Economy Award для «green founders»), на церемонії присутні понад 1 000 кандидатів і 2 000 гостей. Премія присуджується Німецьким фондом премії за сталий розвиток компанії в Німеччині (Берлін Deutscher Nachhaltigkeitspreis e.V.) у співпраці з урядом Німеччини, Асоціацією німецьких міст, бізнес-асоціаціями, організаціями громадянського суспільства та дослідницькими інститутами. Фоном для проведення заходу стала Німецька конференція з питань сталого розвитку в р. Дюссельдорф, найбільш відвідувана щорічна комунікаційна платформа з питань сталого розвитку.

Leave a Reply