Захист від шуму каналізації: новинка K-FLEX K-FONIK ZIP CASE

 

K-FLEX пропонує ефективне рішення по зниженню шумів для каналізаційних труб діаметром 110 мм. K-FONIK ZIP CASE – рішення по звукоізоляції систем каналізації в житлових багатоквартирних будинках.

Звукоізоляція для каналізаційних труб 110 K-FONIK ZIP CASE.

Каналізація є одним з головних джерел шуму в будинку чи квартирі. Особливо це відчутно у вечірній і нічний час, коли рівень фонових шумів знижується.

Рішення K-FLEX K-FONIK ZIP CASE щодо зниження рівнів шумів внутрішньої каналізації підвищують комфортність приміщень в житлових і громадських будівлях.

Переваги звукоізоляції для каналізації K-FONIK ZIP CASE

  • зниження рівня шуму до 35 дБ (А)
  • швидкий і зручний монтаж
  • можливість монтажу в обмеженому просторі
  • безпроблемний монтаж / демонтаж
    K-FONIK ZIP CASE за допомогою “липучки”

Комплексна звукоізоляційна система K-FLEX K-FONIK ZIP CASE складається зі спіненої каучукової підкладки і масивної мембрани. Поєднання цих двох матеріалів з оптимально підібраними фізичними характеристиками ефективно знижує рівень шуму від каналізаційних труб. Система працює як демпфер відносно стінки труби та показує високу ефективність завдяки поєднанню двох матеріалів

K-FONIK ZIP CASE LT

Це спрощений варіант звукоізоляції для каналізаційної труби 110 мм. Мембрана високої щільності, 2000 кг/м.куб., Значно збільшує масу стінки труби і одночасно демпфує її, що дозволяє знизити рівень шуму.

Встановлення елементів системи K-FONIK ZIP CASE І ZIP CASE LT виконується на протязі декількох хвили. В якості елемента фіксації використовується текстильна застібка (липучка). При некоректній установці елемента його завжди можна зняти.

Рівень шуму від труби, дБ(А)*
Витрата води, л/с 0,5 1,0 2,0 4,0
Труба без звукоизоляції 48 52 55 57
Зі звукоизоляцією K-FONIK ZIP CASE 35 39 42 45
Зі звукоизоляцією K-FONIK ZIP CASE LT 41 45 48 50

Leave a Reply