Згін-американка 1 ¼ зовнішнє різьблення – новинка VALTEC

згін-американка пряма з зовнішнім різьбленням 1 ¼ VTr.728.N.

Асортимент різьбових фітингів VALTEC поповнився новим виробом – згін-американка пряма з зовнішнім різьбленням 1 ¼ VTr.728.N. Згін – оптимальне рішення для створення роз’ємних з’єднань, як-то врізка в стояк чи лежак, в трубопровід, приєднання опалювального чи водопровідного обладнання, таке інше.

Опис продукту

Згін роз’ємний із зовнішнім різьбленням (типу американка) складається з трьох елементів – двох фітингів та накидної гайки. З’єднання фітингів “під конус” за допомогою накидної гайки. Ущільнювач по конусу – гумове кільце EPDM. Всі деталі американки виконані з сантехнічної латуні високої якості (марка CW617N, євростандарт EN12165) з нікелевим покриттям.

Згін-американка 1 ¼ З-З має такі робочі характеристики:

  • температура до 120 ℃
  • робочий тиск до 25 Бар

Може використовуватись для транспортування технічної або питної води, теплоносіїв, стисненого повітря, інших рідин та газів, які не агресивні до матеріалів згону по трубам з сталі, міді, пластиків, металлопластиків, латуні. Максимальне зусилля накручування накидної гайки – 30 H*м.

Накидну гайку необхідно підтягувати з періодичністю раз на півроку. При появі течі необхідно, в першу чергу перевірити цілісність гумового ущільнювального кільця і в разі пошкодження замінити його.

Згін з накидною гайкою дозволяє розбити систему опалення чи водопостачання на окремі ділянки, комфортно від’єднувати, обслуговувати обладнання, окремі частини системи швидко та з мінімальними затратами.

В асортименті VALTEC представлені згони-американки прямі з зовнішнім різьбленням VTr.728.N діаметрами від ½, ¾, 1, 1¼.

Leave a Reply